Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Gece Kulübü Görmek

Rüyada gece kulübü neye delalet eder?

Rüyamda eski sevgilim telefon açıp bir gece kulübünde eğlendiğini ve yanına gitmemi, beraber eğlenmeyi teklif etti. Gelemeyeceğimi söyledim. Sonra evimize gelmişti, üstelik babamda evdeydi ama hiç huzursuz değildik, oturuyorduk konuşuyorduk, hepimizin yüzü tebessüm içindeydi, rüyamda bile onu öyle görünce çok şaşırdım ve mutlu oldum.

Daha önceleri de rüyamda görüyordum ama genelde hep birbirimizden kaçıyorduk ve sırtımız birbirimize dönük oluyordu ya da onu görmesem bile yakınımda olduğunu hissediyordum ve sonrada uyanıyordum. Bu gün böyle bir rüya görünce bayağı bir etkilendim ve ayrılmamızın üstünden oldukça uzun bir zaman geçti. Rüyada eskiden sevmiş olduğu insanı görmek neye yorulur? cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Rüyada gece kulübü görmek yorumu

Esma merhaba, göndermiş olduğun rüya tam anlamıyla bir eski sevgili rüyasıdır. Hakkında bilgi vermişsin, ne zaman ayrıldığını bu konuda önemli. Bu bilgi olmadığı için sadece genel bilgi verilebilir. Lütfen eski sevdiği kişiyi rüyada görmek sayfasını inceleyiniz. Bu arada rüyanın en ilginç kısmı onun gece kulübünde eğlenmesi ve seni oraya davet etmesidir.

Rüyada gece kulübü görülmesi rüya sahibinin sosyal yanını ve ait olma duygusu ihtiyacı çektiğini işaret eder. Gece kulübüne gitmek veya orada eğlenmek hayatının akışını biraz yavaşlatmak gerektiğini gösterirken aynı zamanda daha az stres yaşayıp, rahatlamak ve dinlenmeye gerekli zamanı ayırmak gerektiğine delalet eder. Gece kulübünde eğlenen birilerini görmek rüyayı gören kişinin reel hayatında bir borçtan, sıkıntıdan, kederden, işlerin yolunda gitmemesinden yada piyasanın durgunluğundan dolayı büyük bir üzüntü yaşadığını ve oldukça karamsar bir ruh halinde olduğunu temsil eder.

“Rüyada Gece Kulübü Görmek” için 2 yanıt

Kulüpte sarı yılan görmek
Rüyamda bir eğlence kulübü tarzı bir yerdeydim, salona bir adam girdi ve elinde ki sarı yılanı seyircilerin üzerine bıraktı, sarı yılan durmadan seyircilerin üzerinde hareket ediyordu ancak kimseye zarar vermiyordu, ayrıca o büyük sarı yılandan başka küçük yılanlarda vardı. 19, Erkek, Bekar, Öğrenci, açıkçası rüyayı gördüğüm gecenin sabahında çok müthiş bir huzursuzluk ve endişe vardır üzerimde korkmuştum.

Görmüş olduğunuz rüya sağlığınıza dikkat etmediğinizi ve bundan kaynaklanacak bir hastalığa veya sağlık sorunlarına işaret ederken aynı zamanda sizi sağlığınız konusunda daha dikkatli olmaya davet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir