Rüyada Gece Lambası Görmek

Rüyada gece lambası neye işarettir?

Merhaba, öncelikle şunu söyleyeyim, çok basit bir sebepten dolayı evlenmeyi düşündüğüm erkek arkadaşım benden ayrıldı. Ayrıldıktan sonra o gece çok ilginç bir rüya gördüm.

Ruyamda erkek arkadasimin evindeyiz, onun odasindayiz, ben ve erkek arkadasim ayakta masasinda bir seye bakiyoruz, etraf cok karanlik bir tek gece lambası yanıyor, bir süre sonra annesi kapiyi aciyor (kapi aralikti) “kapiyi kapatin, bugun evde mevlut olacak, insanlar geliyorlar” diyor (gerçekten de arkadan bir suru insanlar geciyor iceriye dogru) kapiyi acinca kiz kardesi de odaya girip masaya bakip cikiyor, tekrar ardindan annesi erkek arkadasima bir muska atiyor, muskayi atinca icinden çıngırak sesi geliyor, sonra diyor ki “al bunu tak ustunde bulunsun” sonra bana da diyor ki “istiyorsan gel iceride otur” ben cevap vermiyorum, sonra kapiyi kapatip gidiyor.

Erkek arkadasimda annesi gidince muskayi yatagina yastiginin yanina atiyor “orada kalsin” diyor, atinca oraya bende oraya yoneliyorum, muskayi elime aliyorum icinde top seklinde bir cingirak var, gercekten hissediyorum ve cingirdiyor, muskanin rengide siyahti, erkek arkadasima diyorum “bak annen tak dedi, neden takmiyorsun, al yaninda bulunsun” diyorum, “birak orada yastigimin yaninda kalsin” diyor, “uyurken korusun beni” bende koyuyorum, tekrar yerine. Sonra bana cok ters bakiyor ustunde pijamalari var ve elindede sigara var (normalde sigara icmiyor) “hadi sen artik git” diyor, bana kapiyi acmis bana soguk sekilde bakarak. Bende gidiyorum ama kapidan ciktigimdan andan itibaren yuruyemiyorum bir agirlik cokuyor ustume, sanki denizin icinde yuruyormusum gibi bir seyler beni tutuyormus gibi agir agir sokak kapisina ilerliyorum. Sonra uyandim ve hemen ardindan sabah ezani okundu. Lutfen bunu bana yorumlar misiniz? Erkek arkadasimla ayrilmamiz hayirli mi degil mi? Bu ruyayida yatmadan once dua etmistim hayirli mi degil mi ayrilmamiz ruyamda goreyim diye ama kendim yorumlayamadim. Sizden bekliyorum iyi geceler. 23, Kadın, Bekar, Öğrenci, korku endise uzuntulu depresyon

Rüyada gece lambası görmek tabiri

Rüyanız iki açıdan ele alınabilir. Siz bu iki açıklamadan hangisinin kendinize daha yakın olduğunu tespit etmelisiniz.

Birincisi; sevdiklerini kaybeden kişiler sık sık kaybettiği kişiyi rüyalarında görürler. Bu rüyalar mesaj vermekten ziyade kaybetmenin acısını, hayal kırıklığını, iç muhasebeyi, pişmanlık veya vicdan azabını temsil ederler.

İkincisi ise; erkek arkadaşınızdan ayrılmak sizde derin travma yaratmadı, halen sakin düşünebiliyor, normal yaşamınızı aksatmadan yürütebiliyorsanız, o zaman rüyanızın yaşamınızda bir mistik gelişme sonucu güzel gelişmeler yaşayacağınıza, huzur ve mutluluğu bulacağınıza işaret ettiği söylenebilir ( burada kast edilen mutlaka eski erkek arkadaşınıza kavuşacağınız anlamında değildir, olabilir de olmayabilir de. Ama sonu hakkınızda iyi olacak. Buradan çıkarılacak sonuç, olayları bir süre akışına bırakın, Allah’tan her şeyin hayırlısını isteyin demektir.

Normal şartlarda rüyada gece lambası görmek hayırlara işaret olup, karanlığın bitip aydınlık günlerin yaklaştığını haber verir, aydınlığa çıkmayı müjdeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir