Kategoriler
İlginç Rüyalar

Gece Rüyası Görmek

Gece rüyası görmek ne demek?

Merhaba, Adım Nazan, uzun zaman geçmedi, gördüğüm rüyayı fakat aklımdan da çıkmıyor umarım yorumunda bana yardımcı olursunuz. Rüyamda gece idi; ben küçükken ailemle oturduğumuz iki katlı bir yapı vardı, ama içeride birlikte yaşadığım erkek arkadaşımın annesi ve tanımadığım yaşlı bir teyze vardı, mustakbel kayın validem rüyalar aleminde bile memnuniyetsizliğini belli ediyordu, iç rahatsızlığı veriyordu bana, hayat arkadaşımın yolunu gözlüyordum camdan dışarıya bakıyordum.

Yaşlı teyze seslendi, yanına gittim “boş ver kızım, takma kafana, sabırlı ol” dedi. Arkadaşımın annesi “oğlum geldi” dedi, koşup onun başı üzerinden camdan dışarı baktım ve onu gördüm, ayrıca bir adam daha vardı, aşağıya indim merdivenlerden ona doğru yürüyordum elinde bir poşet vardı, “nerede kaldın” diye sordum o adam üzerime gelmeye başladı ve yaklaştıkça da yaklaştı ve bana sesini yükseltmeye başladı, korkmaya başladım ki o yaklaştıkça değişmeye başladı yüzü gözleri sarı siyah oldu dişleri sivrildi, bir yaratık mı desem (Damon) bilmiyorum ama korkuttu beni sanki beni ele geçirmek istiyordu.

Bir karşı koyma his ettim sanki ve “senden korkmuyorum” dedim, “bana karşı güçsüzsün” dedim, gözlerime baktı ve sanki onu ezmiştim yani beni ele geçiremicek gibi, ama ben güclü his ediyordum. Sonra uyandım. Hala bu rüya korkutuyor beni. Lütfen yorumunuzu bekliyorum şimdiden emeğinize sağlık

İpuçları: iki katlı bina, erkek arkadaş, yaşlı teyze, kayın valide, camdan bakmak, bir adam, elinde poşet, sarı göz, sivri diş, yaratık, damon, ele geçirmek.

Gece rüyası görmek tabiri

Rüyanızın korkutucu bir yanı yok, tamamen yaşamakta olduğunuz olayların, içinde bulunduğunuz durumun bir yansımasıdır.

Görmüş olduğunuz rüya kişiliğinizin gelişmiş olduğunu, gerçek yaşamınızda bazı endişe ve korkular yaşadığınızı ve bu korkular ile yüzleşmeniz gerektiğini işaret etmektedir. Yapmanız gereken bu yüzleşmeyi yapıp, onlardan kurtulup, huzura ermektir.

“Gece Rüyası Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben annemi gördüm öldü kendisi, her ruyamda yemek yapıcam diyor bu sefer yemek yapicam dedi tekrar gulumsuyordu iyimisin dedim cevap vermedi birde gozleri sariydi dikkatimi cekti ..birde esimi gördüm boynundan karnina kadar akici olmayan cok kotu goruntulu yara icindeydi ne demk bu ruyalarim acaba teşekkür ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir