Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Gece Vakti Güneş Görmek

Rüyada geceleyin güneş görmek neye işarettir?

28 yaşındayım, gazetecilik yapmaktayım (bir kurumun basın biriminde çalışmaktayım). Rüyamda bir gece vakti abimin 7 ve 6 yaşında olan çocukları ile dışarıdayım. O sırada gök yüzüne bakıyorum ve gökte iki ay olduğunu görüyorum. Daha sonra güneşi de görmeye başlıyorum. Çocuklara güneşi ve ayı gösteriyor birazdan ay tutulması olacak diyorum. Ancak ay tutulmasının böyle olmadığını da biliyorum. Daha çok güneş tutulmasıydı ancak gece güneş tutulması nasıl olur diye de düşünüyorum.

O sırada gündüz yaşanan güneş tutulmasının tam tersi yaşanıyor. (güneşin önüne ayın gelmesi ile havanın kararması ve sonradan ayın çekilmesiyle tekrar etrafın aydınlanması) Karanlık olan ortam kısa süreliğine güneş ışığı ile aydınlanıyor ve daha sonra tekrar olması gerektiği gibi hava kararıyor. Rüyamda bu duruma bir anlam veremiyorum.

Rüyada gece güneş görmek tabiri

Değerli okurum, bu son derece değişik ve önemli olayı paylaştığın için teşekkür eder. Rüyada gece vaktini görmek rüyayı gören kişinin hayatında bazı sorunlar yaşadığını, canının sıkıldığını veya işlerinin ters gittiğini simgelerken, geceyi görmek aynı zamanda her şeye rağmen güçlü olmaya çalışmak gerektiğine işaret eder. Ay olan parlak gece sevince işaret eder ki siz iki ay görüyorsunuz bu daha da büyük bir sevince delalettir. Gece güneş doğması bazı tabirciler tarafından olumsuz yorumlanmakla birlikte genellikle pozitif anlam taşır ve murada ermeye delalet eder.

Rüyada ay tutulması görmek kişinin içindeki bazı gizli yönlerin açığa çıkmaya başladığını ifade eder. Ancak daha farklı bir durum gerçekleşiyor ve güneş tutulmasına benzer şeyler yaşanıyor ki bu durum içinizde tuttuğunuz bazı şeyleri açığa çıkarmaktan vazgeçtiğinizi, hedeflerinize ulaşmak konusundaki korkularınızın yeniden ağır basmaya başladığını ifade etmektedir. Lütfen kendinizi rahat ve özgür bırakın, önünüz açık ve sonunda murada edeceksiniz.

“Rüyada Gece Vakti Güneş Görmek” için 4 yanıt

Merhaba ben 24 yaşındayım ve Rüyamda gece vakti güneş gördüm ve aynı anda da dünyayı cok net ve cok yakın bir şekilde gördüm bu ne anlama gelir bana yardımcı olabilirmisiniz lütfen.

Rüyamda yatakta uyanırken bir anda içeri aydınlandığı ardından tekrar karardığını görüyorum. Kim lambayı yaktı diye yataktan kalkıyorum ve gene aynı şey oluyorum sonra güneş tutulması güneş tutulması diyip hemen balkona koşuyorum. Sizce ne demek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir