Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Gece Yarısı Olduğunu Görmek

Rüyada gece yarısı  olduğunu görmek ne demek?

Rüyamda gece yarısı olduğunu görüyorum, uyanıyorum. Annemin salonun ortasında ayaklarını bir maşrapa yardımı ile yıkadığını görüyorum. Ona “anne ne yapıyorsun” diye sorduğumda; bana verdiği cevap: “abdest alıyorum” diyor. Bende kızıyorum ve ona bu işin salonda olmayacağını söylüyorum. Elinden hırsla maşrabayı alıp fırlatıyorum. Maşrabayı fırlattığımda anneminde onunla pencereden dışarıya, karşıdaki çatının üzerine gittiğini görüyorum. İçim pişman dolu bir halde, hiç bir şey yapmadan tekrar yatıyorum.

Bir daha uyandığımda, her tarafın karanlık olduğunu , bütün pencerelerin açık olduğunu ve dışarıda kar yağdığını görüyorum. Sadece karın verdiği bir aydınlık var. Dışarı anneme baktığımda; karın annemin üzerini tamamen kapattığını görüyorum. Onun öldüğünü sanıyorum, bir süre sonra kımıldanarak karın az bir yerinden omuzunu ve el kısmını gördüğümde korkuyla irkiliyorum ve gerçekten uykumdan uyanıyorum. Uyandığımda içimdeki sıkıntı devam ediyordu. Bu rüyamı açıklamanızı ve içimdeki sıkıntıyı atmanızı rica ediyorum. Teşekkür ederim. 19. 05. 2012 / 20:21

Rüyada gece yarısı  olduğunu görmek ne demek?

Merhaba, gördüğünüz rüya, yaptığınız bir iş, yaptığınız bir şey ya da söylediğiniz bir şey yüzünden annenize bir özür borcunuz olduğunu, bu özrü yerine getirip annenizden af dilemedikçe aydınlığa kavuşamayacağını işaret etmektedir. Unutmayın, anneler şefkat doludur, affedicidir.

Rüyada maşrapa görmek rüya sahibi için kısmete işarettir. Dolu maşrapa bereket, boş maşrapa ise sıkıntı ve üzülmek anlamına gelir. Rüyada ayak yıkamak af ve merhamet simgeler. Bu rüya aynı zamanda size yardım etmeye hazır birilerinin olduğunu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir