Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Gecekondu Bahçesinde Oturmak

Rüyada gecekondu bahçesinde oturmak ne demek?

Rüyamda iki bitişik gecekondu bahçesinde oturuyorum, yanımızdaki gecekonduda iki ergen kız oturuyor, bende bahçede bir çekyatta uzanıyorum. Kızlar bana bakıyor, sonra başımın altındaki yastığın içinde bir anahtar olduğunu görüyorum “bu kimin” diye soruyorum, kızlardan biri “benim” deyip alıyor.

Sonra oradan çıkıyorum, düz bir yolda ilerlerken her yerde insanlar görüyorum. İnsanlar kalabalık guruplar halinde toplanmışlar, ben kalabalığa yaklaştığımda adamın birini asıyorlar “ne oluyor falan” diyorum, korkup yoluma devam ediyorum. Az ileride bir okul var, oradan geçtiğimde iki kişiyi asarak öldürüyorlar. Yoluma devam ediyorum, yolu tahtalarla kapatmışlar, tahtaların üzerinde bir genç, yanında da kurt köpeği var, “kardeş bir şey yapar mı” diyorum, “sen geç, bir şey yapmaz” diyor, tahtalardan atlayıp geçiyorum. Böyle garip bir rüya gördüm, yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada gecekondu bahçesinde oturmak tabiri

Ufuk merhaba, gördüğün rüyada geçen olaylar arasında bir bağ yok, hepsi birbiriyle ilgisiz konular. Bu durum rüyanın önemli bir mesaj vermediğini, çoğu zamanda kişinin kafasının karışık olduğunu gösterir.

Rüyada gecekondu görmek rüyayı gören kişinin negatif bir görünüme sahip, olumsuz düşüncelere sahip ve idealleri parçalanmış bir halde olduğunu simgeler. Rüyada bahçede oturmak rüyayı gören kişinin şu anda bazı sıkıntılar yaşadığını ve bunlardan kurtulmak için çareler aradığını ifade eder, bakınız rüyada bahçe görmek sayfası. Sizin gecekondu bahçesinde oturmanız anlamı daha da güçlendirmekte ve sizi umutsuzluğa düşüren durumdan kurtulmak için çare aradığınızı kesin olarak anlatmaktadır. Genç kızlar ve anahtar konusunun geçtiği kısım ise gerçek hayatta kendini iyi hissetmeni sağlayacak bazı fırsatlar çıkacağını anlatmaktadır.

Rüyada kalabalık gören kimsenin işinde tüm engelleri aşarak, güzel bir yaşam süreceğine yorumlanır. Rüyada başka birinin asıldığını ya da asılan birini görmek gerçek yaşamda bir değişim işaretidir, bakınız rüyada asmak sayfası. Rüyada okul görmek kişinin kendini geliştirmek için olanaklarla karşı karşıya kalacağına işarettir.

Rüyada kurt köpeği görmek rüya sahibi kişinin gerçek hayatta bir dostundan boş yere kuşkulandığını gösterir. Bu konuda detaylı bilgiyi rüyada köpek görmek sayfasında bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir