Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kocam Beni Öldürmek İstedi

Rüyada kocam beni öldürmek istedi bu neye işarettir?

Geçen yıl vefat eden kocam rüyamda beni öldürmek için bana şırınga ile zehir vermek istedi. Onunla boğuşuyordum, ölmek istemediğimi haykırıyordum oda ısrarla beni çok özlediğini orada çok yalnız olduğunu bağırarak beni öldürmek istiyordu. Ve sonunda iğneyi boynuma batırdı. Ölüyordum, nefes alamadığımı hissediyordum, tüm vücudumun buz gibi soğuduğunu hissediyordum. Sonra hayal meyal kapının önünde bir kamyon sesi duydum, bayılmışım.

Rüyamda Kapımın önünden geçmekte olan bir kamyon sürücüsü benim sesimi duymuş ve beni alarak hastaneye yetiştirmiş, müdahale ederek beni kurtarmışlar. Korkunç ve sanki gerçek gibiydi.

Rüyada kocam beni öldürmek istedi bu neye yorulur?

Merhaba, Korkmayın rüyanız kötü bir manası yok, derdinizi içinize atmayın, güvendiğiniz birinden yardım isteyin tavsiyesinde bulunmaktadır.

“Rüyada Kocam Beni Öldürmek İstedi” için bir yanıt

Rüyamda bir adam beni silahla öldürmeye çalıştı ama beni öldürmek isteyen adamın önünde benim vurulmamı engellemek isteyen bir adam daha vardı, o adamın ellerini falan tutuyordu, önüne geçiyordu ama adam beni kolumdan vurdu. Acı yara kan yoktu. Sonrasında eve çıktım, kimse benim varlığımı görmüyor gibiydi, kimse ilgilenemedi yok gibiydim evde. Sonrasında dışarı çıktım, uzun düz saçlı krem renkli bir ceket – takım giymiş birisi ilk basta üzerime eliyle birkaç kurşun attı ve sonrasında beni öldürmek amaçlı eline balta aldı orada uyandım. İki üç gün sonra tatile gideceğiz, inşallah kötü birşey değildir kaza gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir