Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Geçit Görmek

Rüyada geçit görmek ne demek?

Rüyamda Aksaray yer altı çarşısının yanındayım ama yukarıdayım, aşağıda değilim, etraf kalabalık. erkekler kötü tipli. Fuhuş yapmak için çıkmış kadınlar var, yolda yürüyorlar. Bir hareket var ortalıkta, ben biraz korkuyorum “burası tehlikeli, benim burada ne işim var” diye. Elimde tabakta pirinç pilavı var, pilav yiyorum bir taraftan ama yine de korkuyorum “buradan gitmem lazım” diyorum ama gitmiyorum bir türlü.

O esnada hava biraz kararıyor, dükkanların ışıkları açılıyor. Kendi kendime “şimdi daha korkunç oldu buraları” diyorum ama nedense bir türlü gidemiyorum. Fakat içimde biraz korku var. Daha sonra hava tekrar aydınlanıyor o kötü tipli insanların, fuhşa çıkmış kadınların yerini normal işine gücüne giden insanlar alıyor, bana biraz rahatlama geliyor ama pilav tabağı benim hep elimde. Yiyorum ama içindeki pilav bir türlü bitmiyor. Sonra tabağın içinde gözüme bir şey çarpıyor, bakıyorum elime alıyorum.

Pilavdan uzun gri bir zincir çıkıyor, ucunda bir oda kapısının anahtarı var, anahtarın üzerinde 25 yazıyor ve sayının altında küçük harflerle “rüya otel esenlikler diler” yazıyor. Ben korkuyorum yeniden “bu benim pilavın içine nasıl geldi, benim böyle bir yerle nasıl işim olabilir” diye. Pilavı yemeyi bırakıyorum, anahtarın üzerindeki sayıya bir daha bakıyorum. Orta büyüklükte 25 sayısı var ve etrafında bir daire var. Gariptir ki 25 sayısı çok ilgimi çekiyor o sayıya öyle bakarken uyandım. laila,  21, Kadın, Bekar, Öğrenci, düşünceli

Rüyada geçit görmek neye yorulur?

Laila selam, bu ilginç rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Gördüğün rüyanın dört ana unsuru var; rüyada geçit görmek ( tüm olaylar burada geçiyor), gezen kadınlar ( baskın unsur), pilav yemek (rüya boyunca sürüyor ve rüyanın ana unsuruna sebep oluyor) ve anahtarlık üzerinde yazan 25 sayısı.

Rüyada geçit görmek gerçek yaşamınızda yeni bir şey ve / veya heyecan verici bir olay işaret eder. Antre, aralık, fuaye, galeri, dehliz, geçenek, giriş, hanay, hol, koridor, lobi, pasaj, seğirdim, sofa kelimeleri de benzer anlamlar taşır, yorumu aynıdır. Rüyada bir geçitten geçmek yeni fırsatlar, yeni bir ilişki veya hayatta yeni bir tutum anlamına gelir. Rüyada gizli geçit görmek, macera sembolüdür. Gizli geçitten geçmek veya gizli geçitten geçmeye çalışmak gerçek yaşamınızda yeni heyecanlar, maceralar belkide yeni bir ilişki istediğinizi ifade eder. Gizli geçitten geçen birini görmek rüyayı gören kişinin çevresinde gizemli davranışlar sergileyen birileri olduğunu ve bu durumun aslında o kişinin işine olan konsatrasyonu bozduğunu ifade eder.

Rüyanda gördüğün fuhuş yapmak için orada olan kadınlar utangaç bir karakteri, özel yaşamın diğer alanlarını keşfetme isteğini ifade eder. Rüyada pilav yemek zenginlik ve mutluluk işaretidir, verilen emeklerin karşılığını alma olarak yorumlanır bu zenginlik ve mutluluk dolu günlerin yaklaştığını temsil eder. Rüyada yirmi beş sayısı, 25 görmek değişim, yeni başlangıç, umutları simgeler. Bu bilgilerle mesajı tespit etmeniz gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir