Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Geçmişi Görmek

Rüyada geçmiş zamanları görmek ne demek?

İyi günler. Ben rüyamda geçmişe gidebildiğimi görüyorum. Gözlerimi kırparak geçmişte yaşadığım olayların içine gidiyorum orada zaman geçiriyorum, Geri dönmek istediğimde teker gözlerimi kırpıp geri dönüyorum. Ne anlama gelmektedir. 25, Kadın, Evli, Çalışıyor

Rüyada geçmişe gitmek yorumu

Rüyada geçmiş zamanları görmek, uyanık hayatta sorunlara daha objektif bakmanız, sorumluluklarınıza gereken önemi vermeniz, zamanın değerini bilmeniz gerektiğini temsil ederken rüyada geçmişi görmek aynı zamanda sorunlarla olması gerektiği gibi mücadele etmeniz durumunda reel hayatınızda oldukça huzurlu ve çok rahat bir yaşamınız olacağını, hayatınızı son derece sağlık ve afiyet dolu bir şekilde sürdüreceğini, kısacağı kaliteli bir hayat süreceğini ifade eder.

Rüyada geçmişe gitmek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatında etrafındaki insanların ilgisini çekmeye meraklı olduğunu ve bunun aşırıya kaçılmaması durumunda faydalı olduğunu, çünkü kişiyi daha gayretli olmaya teşvik ettiğini gösterir. Bu rüyanın verdiği en önemli mesaj çevrenin alakasını çekmek isterken saçmalayıp, gülünç ya da küçük düşürücü hallere düşememek gerektiği akıldan çıkarmamak gerektiğini hatırlatmasıdır. Rüyada geçmişe gittiğini görmek alternatif olarak bazen ilgi çekmek uğruna gerçekte var olmayan bir şeyi varmış gibi göstermeye çalışmanın rüyayı göreni çok zor durumlarda bırakabileceğini belirtir. Böyle bir durum varsa bu rüyadan gereken dersi alıp bu zor hale düşmemek, kendi yalanına kendisinin inanmaması gerektiğine yorulur.

Rüyada başka birinin geçmişe gittiğini görmek, çevrenizde olan hırçın, biraz yalancı, kendini beğenmiş, çoğu zaman dengesiz hareketler yapan bir arkadaş ya da dostundan zarar görmemek için azami dikkat göstermek gerektiğini, gerekirse bazı zamanlarda ya durumlarda ondan uzak durmak gerektiğine yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir