Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Geçmişe Gittiğini Görmek

Rüyada geçmişe gitmek neye işaret eder?

Rüyamda 2006 senesine gidiyordum ve su anki halimle. Eski kaldığım yurda gidiyorum, aşçımı görüyorum daha genc, sarılıyorum ona “abi naber ya” diyorum o bana diyor ki “Emrah, daha yeni tanıştık, nereden geliyor bu samimiyet”, ama normalde çok samimiyizdir. Diyorum içimden “telefonumu çıkarayım, resim çekeyim milletle, 2012 ye döndüğüm zaman gösteririm herkese, inanırlar bana” diyorum ama telefonum yok oluyor bir anda.

Sonra düşünüyorum kız arkadaşımın yanına gideyim tanışayım onunla, ona diyeyim ki “2010 da biz sevgili olacağız, ben senin ilerde ki sevgilinim” diyim diyorum, ama bir taraftan da çekiniyorum, ya kabul etmezse, ya 2010 da da sevgili olamazsak diye, çünkü ben ona eski halimi anlatmıştım, ağır abiydim demiştim, o bana demişti “sen bana o zaman teklif etseydin kabul etmezdim zaten” diye, öyle geçiriyordum rüyamda aklımdan. Yorumunuz için şimdiden çok teşekkür ederim. Gönderen Emrah.

Rüyada geçmişe gittiğini görmek tabiri

Emrah merhaba,

Bu güzel rüyayı yazdığın için sağol.

Hemen hemen herkes buna benzer rüya görür ancak nedense insanlar bu rüyayı kimseye anlatmaz, anlatmak istemezler. Aslında bu tür rüyalar insanın gelişimini, hayatta aldığı yolu göstermesi açısından önemli olaylardır.

Çoğu zaman rüyada geçmişi görmek özlemleri gösterir. Çoğu zaman insanlar çocukluklarını sık görürler.

Bazı zamanlarda da insanlar geçmişte yaptıkları hataları sık görür, beyin bunları insana hatırlatıp onlardan ders çıkarmak gerektiğini hatırlatır. Bu bilgiler ışığında gördüğün rüyanın bir mesaj vermediğini söyleyebilirim. Geçmişe bir yolculuk, o kadar.

“Rüyada Geçmişe Gittiğini Görmek” için 3 yanıt

bizim eşimle ikinci evliliğimiz ve 3.kuşak akrabayız.daha önce neden evlenmediğimiz için hayıflanır dururuz.rüyamda genç kız olduğumu görüyorum fakat geçmişte olduğumu okul gibi bir yerde farkediyorum.10 yıl öncesiymiş birden eşim aklıma geliyor ve onu bulup zamanında evlenebilmek için şimdiki dükkanımızın sokağına geliyorum.Vakit akşam.birde bakıyorumki aniden zaman değişmiş bu kez de 10 yıl sonrasına gitmişim ve bizim şu an ki dükkanın yerinde berber dükkanı var.kalakalıyorum.üzüntü içinde uyandım.lütfen en kısa zamanda yorumunuzu bekliyorum.

Rüyada geçmişe gitmek
bende 1900 lü yıllara gidiyorum şu anda 18 yaşındayım ve o zamanda şuan ki halimdeyim değişen sadece sokaklardı.

ben rüyamda bir taş gördüm taşın içine girdim ve bilmediğim bir zamana gittim ama orada beni tanıyan çok fazlaydı onlarda taştan bahsettiler sonra bir anda şimdiki zamana döndüm ve taşın yanına tekrar gittim ama taş yoktu etraftaki çocuklara sordum – bir anda aşağı düştü dediler.bende bir taş attım sesi gelmedi sonra oraya atladım peşimden çocuklarda geldi direk taşın icine girdik ve hepimiz eski zamanlara gittik sanırım osmanlı zamanıydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir