Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Geçmişe Yolculuk Yaptığını Görmek

Rüyada geçmişe yolculuk yapmak ne demektir?

Merhaba sitenize yeni üye oldum bu sabah gördüğüm bir rüyanın akıbeti hakkında bilgi edinmek istiyorum. Rüyamda şimdiki zamandayım, ama geçmişe istediğim zaman gidebiliyorum. Gittiğim geçmişte hep ailemin en büyüğünün yanına, yani dedemin babasının yanına gidiyorum, onunla sohbet ediyorum ve ona gelecekle ilgili bilgi veriyorum. 6 çocuğun en küçüğü dedem doğduğunda dedeme şaban ismini vereceğini sonra kendisi vefat edince dedeme Salih ismini vereceklerini söylüyorum.

Gidiyorum şimdiki zamana, sonra tekrar geri dönüyorum geçmişe (geçmişe dönme kabiliyetim varmış), dedemin babasıyla sohbet ediyorum. Onların o zamanki hayatlarına bakıyorum, çok dindar insanlardı. Daha öncede böyle geçmişte uyandığım ve aile büyükleriyle vakit geçirdiğim zamanlar olmuştur, son 2 aydır soy kökenimi araştırma eğilimine de girmiş bulunmaktayım. Bu gördüğüm rüyayla ilgili yorum yapabilir misiniz.

Rüyada geçmişe yolculuk yaptığını görmek neye yorulur?

Merhaba,

Hem sitemize üye olduğunuz, hem de bu muhteşem rüyayı bize yazdığınız için teşekkür ederim. Yakında üyelerimizi çok çok sevindirecek sürprizlerimiz olacak.

Rüyanız tam bir geçmişe yolculuk, geçmişi görme rüyası olup uyanık hayatta sorunlara daha objektif bakmanız, sorumluluklarınıza gereken önemi vermeniz, zamanın değerini bilmeniz gerektiğini temsil etmektedir. Gerçek yaşamınızda soy kökeninizi araştırıyor olmanız elbette bu rüyaya sebep olmuş olabilir, yorum size kalmaktadır. Rüyanın unsurları: zamanda seyahat, aile büyükleri, geçmişe yolculuk, şaban, salih.

“Rüyada Geçmişe Yolculuk Yaptığını Görmek” için 4 yanıt

Henüz bu sabah gönderdiğim maile bu kadar hızlı cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Rüyanızın yorumu şuan içinde bulunduğum durum için bana açıklık getirmiş durumdadır. Geçmişden gelen durumları göz önünde bulundurarak güncel olaylara objektif ve doğru bakış, bu açıklama bana çok yardımcı oldu. ilginiz için tekrar teşekkür ederim.

Rüyada geçmişe gitmek nedir
Rüyamda geçmişe 1800 yıllar gidiyordum. her şey çok değişikti, babam ben ve kardeşim gitmiştik geçmişe . yolun ortasında babam namaz kılıyordu herkes resim çekiyordu babamı . herkesin elinde ilk çıkan telefonlardan vardı benim elimde kendi telefonum vardı herkes garip bakıyordu telefona daha sonra biraz yürüdük ve uyandım çok garp geldi bana.
17, Erkek, Bekar, Öğrenci, mutlu

Burak merhabalar, gördüğün rüya gerçek yaşamında yaşamakta olduğun sıkıntılara geniş açıdan bakmak ve olayı tüm yönleriyle görmek gerektiğini, sorumluluklarına sahip çıkıp verdiğiniz sözleri zamanında yerine getirmek gerektiğini ve vaktin kıymetini bilmeyi işaret etmektedir.

Merhaba, rüyamda gelecekten geçmişe gidiyordum. Orada sevgilimi gördüm. Yanına gidip gülümsedim. Beni tersledi tanımadığını söyledi. Hemen telefonuma baktım mesajlarımıza, tam ona bak bunlar bizim konuşmalarımız diyecekken uyandım. Yorumlar mısınız? Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir