Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Geçmişte Yaşanmış Bir Olayı Tekrar Yaşamak

Rüyada geçmişte yaşanmış bir olayı tekrar yaşamak nedir?

Rüyamda ders hocam ve sınıf arkadaşlarımla bir uçaktaydık. Hocamız bize geçmişte yaşanmış bir olayı anlatıyordu. Meğer anlattığı olayın aynısı başımıza geliyormuş onu açıklamaya çalışmış yani uçak düşecekti. Sonra üzüntü dolu baktık birbirimize ve ben kendimi düşüşe hazırladım ama sonra yere yavaş çarptım ve hayatta kaldım. Sonra gece yarısı ya da akşam vakti hastaneye götürüldüm ve çevremi sevdiklerim sardı. Annem babam da vardı.

Sonra bacağımda bir acı hissettim. Elimde bir bıçak olduğunu fark ettim o battı sandım ancak bıçağın ucu bana tersti ve o sırada bir adamın ceketinden bir bıçağın ucunu gördüm bağırdım beni bıçakladılar diye. Sonra herkes onu yakalamaya gitti bende hastaneye gittim. Asıl beni etkileyen kısımsa pencereden bir sedye görmüş olmamdı. Üstünde battaniye ile tüm örtülmüş biri vardı. ölü birine yapılan gibi ve ben onun içinde annem olduğunu anladım.

Onu yapanın da beni yaralayan adam olduğunu bilip sağa sola bağırıp (senin canını alacağım diyordum bıçaklı adamdan için) ortalığı yıkarak annemin olduğu sedyeye gözyaşlarıyla gittim. Tam yanına giderken annem battaniyeyi açtı ve ben çok rahatladım ama annem ağlıyordu. hıçkırıklar arasında 4 parmağım var diyordu. İçeride sakladığı elinin bir parmağını o bıçaklı adam kesmiş ancak bunu dememişti ben anlamıştım. bende ağlayarak ben seni öldü sandım ne parmağı diye kızıyordum. duygusuz duygu, 18 Bekar Öğrenci, ailevi sıkıntıyla dolu.

Rüyada geçmişte yaşanmış bir olayı tekrar yaşamak yorumu

Duygu merhaba,

Rüyada uçağa binmek, bir uçağa bindiğini görmek sevdiğiniz insanlardan güzel haberler alacağınıza işarettir. Bu haber büyük ihtimalle sizi görmek isteyen, size gelmek isteyen bu kişilerin yolculuk haberi hakkında olup, buna sevineceğini gösterir.

Rüyada uçak kazası görmeniz, uçak kazası haberi almak açıklaması nedir kendinize aşırı yüksek ve gerçekçi olmayan hedefler koyduğunuzu simgelerken aynı zamanda hayatınızda önemlice değişiklik olacağını işaret edebilir. Bu değişiklik kazada ölü yoksa olumlu yönde, ölenler varsa olumsuz yönde olabilir. Bu rüyanın vermek istediği en önemli mesaj rüyayı görenin kendine zor amaçlar seçip, kendi kendin gereksiz yere fazla yorduğunu göstermesidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada bıçaklanmak, bıçaklandığını görmek, uyanık hayatınızda bir ihanet korkusu yaşadığınızı, güven sorunu içinde olduğunuzu ifade eder. Bu tür rüyalar insanın kendine güveni azaldığı zamanlarda sık görülmektedir.

Rüyada annenin parmağının kesilmiş olduğunu görmek gerçek yaşamda annenizin bir konsantrasyon sorunu içinde olduğunu, konuşulan şeylerin bir kısmını anladığını, fakat ona söylenilen her şeyi tam olarak anlamadığını, olaylara sadece tek taraftan bakma huyu olduğunu simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir