Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Geğirmek

Rüyada geğirmek neye delalet eder?

Rüyamda ablamla eğlenmek için bir konsere gidiyorduk ve daha yakın bir yerlere geçecektik koşuyorduk. Bende daha hızlı gideyim diye demirlere çıktım, konser tribünde idi altta da stadyum var, ITU Stadyumu gibi bir yer. Bende koşarken düştüm. Sırt üstü düştüm. Kanlar akıyor ama ölmedim. Konuşunca boğazım ağrıyor ve midem ağrıyordu. Ablam beni yürütmek istedi bende canımın acıdığını söyledim ve kucağına alıp hastaneye götürdü. Ablamın kucağında geğirdim ve bundan çok utandım, özür dilediğim, ablamda “önemli değil, şu anda hastasın” dedi.

Daha önce de ölüme çok yaklaştığımı görmüştüm. Biri beni havaya kaldırıp yere atmıştı ama yine ölmemiştim. Bu neye işaret eder. Rüyalarımın düşününce hemen hemen aynı olmasi beni korkuttu açıkçası.
Takma adi: Sevval
Yas: 25
Cinsiyet: kadin
Medeni durum: bekar
Meslegi: ogrenci
Ruh halim: kendi capinda siradan bir hayati olan biriyim.

Rüyada geğirdiğini görmek tabiri

Rüyada konsere gitmek ilişkinizdeki veya sosyal hayatınızdaki uyuma işaret eder. Rüyaların bir çoğunda olduğu gibi rüyada düşmek, rüyada düştüğünü görmek konusunda rüyanın bize anlatmak istediği ifade, içinde bulunduğumuz güvensizlik ortamı, ekonomik bozukluklar, geçim darlığı ve taşıdığımız endişelerdir. Altından kalkamayacağınız bir sorun karşısında iki elinizin de bağlandığı ifade edilir. Kendinizi hayat mücadelenizde yapayalnız ve biçare hissedebilirsiniz şeklide yorumlanır. Detaylı bilgi için rüyada düştüğünü görmek sayfasını inceleyiniz.

Rüyada geğirmek veya geğirdiğini görmek arkasındaki birinin size destek ve cesaret verdiğini işaret eder. Alternatif olarak, bilinç dışı duygu ve düşüncelerinizin ortaya çıkmasını ifade eder. Rüyada geğiren birini veya birinin geğirmesini görmek kendi yeteneklerinizi sorguladığını, potansiyelini tam kullanıp, kullanmadığından emin olmadığınızı simgeler

Rüyada ölüme yaklaştığını görmek ise gerçek yaşamınızda hayatta sizi derin endişelere sürükleyen durumla karşı karşıya bulunduğunuzu, kendinizi bu durum karşısında çaresiz hissettiğinizi temsil eder. Bunu birkaç kez görmeniz bu konuda sorunu çözemediğinizi ifade etmektedir. Bakınız ölüm rüya tabiri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir