Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Geleceği Bilen Birini Görmek

Rüyada geleceği bilen birini görmek neye delalet eder?

Rüyada geleceği bilen birini görmekRüyamda gözlüklü yazmalı güzel yüzlü bir kadın gördüm, benimle konuşuyordu onun başına başımı yaslamamı yada her hangi bir tarafımı ona dokundurursam bana geleceğimi söyleyeceğini söyledi ve başımı onun başına yasladım, bana bir şeyler söyledi, kötüydü, sonra kara bir çift melek kanadı gördüm bu ne anlama geliyor

Rüyada geleceği bilen birini görmek tabiri

Rüyanda görmüş olduğun gözlük kullanan, yazma takmış, güzel yüzlü kadın bereket ve üretkenlik sembolü olup, hayatınızda berekete, üretken olmaya, bol kazanç sağlamaya, bolluğa, işinizde yükseleceğine işarettir. Sana geleceğini söylemesi yani rüyada gelecekten haber almak aslında senin zihnindeki gelecek hakkındaki merakının yansımasıdır. Yani burada kadın sadece bir semboldür, soruyu soran, geleceği merak eden sensin ve sana kötü bir şeyler söylediğini hatırlaman ise aslında senin geleceğin hakkında karamsar olduğunu göstermektedir.,

Rüyada melek kanadı görülmesi rüya sahibi kişinin içinde bulunduğu sıkıntı ya da kaygılar karşısında sığınacak, korunacak bir yer ya da bir şey aradığını, korunmaya ihtiyaç duyduğunu gösterir. Ancak siyah melek kanadı görmüş olmanız bu konuda da (güvende olmak) karamsar duygular içinde olduğunuzu temsilidir.

Bana sorarsanız öncelikle gelecek hakkındaki karamsar duygulardan bir an önce kurtulmak, olumlu düşünmek, Allah’a sığınıp ondan her şeyin hayırlısını dilemek ve aynı zamanda vazifelerini yerine getirip umutla güzel günleri beklemek gereklidir.

“Rüyada Geleceği Bilen Birini Görmek” için bir yanıt

Gelecek bir yılı görmek
Selamin aleykum. Bugün ruyamda sadece sene olarak 2030’u gördüm baska bir sey hatirlamiyorum, yorumlarsaniz sevinirim, simdiden tesekkur ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir