Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Gelin Almak

Rüyada gelin almak neye işarettir?

Gelin almak için gelin evine gittiğimizde gelin evinin önünde çamurlu bir kuyu kaynıyor. Bunun gelenekleri olduklarını söylüyorlar. Bu olayın Konya’da gerçekleştiğini görüyorum. Şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim. Gönderen Fazilet.

Rüyanın ana unsurları: gelin almaya gitmek, gelin evi, çamurlu kuyu, Konya.

Rüyada gelin almak yorumu

Fazilet merhaba, rüyanız hayırlı mesaj vermemektedir. Biraz daha detaylı bilgi verirseniz daha net açıklama yapılabilir. Mesela gerçek hayatınızda gelin almak, gelin almaya gitme durumunuz var mı? Konya ile ilginiz nedir? Yaşınız, medeni durumunuz, işiniz gibi bilgiler yararlı olur.

Rüyada çamur görmek rüyayı gören kişi için bir karışıklık veya onun peşini bırakmayan, yapışkan durum olduğunu ve bu durumun artık kişiyi iyiden iyiye rahatsız etmeye başladığını gösterir.

Rüyada kuyu görmek genel olarak insanın içinde bulunduğu ruh hali konusunda bilgi verir, kuyu rüyaları kişinin iç dünyasının yansımasını gösterirken dolu veya boş, kirli ya da temiz olmasına göre değişik anlam taşırlar.

Cevabınızı sayfanın alt kısmındaki yorumlar kısmına ekleyiniz.

“Rüyada Gelin Almak” için bir yanıt

Gelinini görmek
1 hafta önce sevgilim ile ayrılmıştık, babası da hapiste. Beni hiç görmedi. Eski sevgilim işte babasını görmeye gitmiş babası ise rüyasında beni gördüğünü ve hapisten çıkarken ikimizinde karşıladığını görmüş, bu rüya ne anlama çıkıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir