Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Gelin İle Damat Görmek

Rüyada gelin ile damat görmek neye işaret eder?

Merhabalar, rüyamı yorumlayacağınız için şimdiden teşekkürler. Rüyamda evin kalabalık olduğunu gördüm, anahtar arıyorum onu bulamadan annemin iki tane altın gerdanlığını buluyorum, kimse almasın diye birini bir cebime diğerini öteki cebime koyuyorum.

Sonra birileri geliyor yanıma, ben oradan başka odaya geçiyorum, orada 4,5 tane bebeğin uyuduğunu görüyorum, odada çıkardığım seslerden bebekler uyanıyor, biri hariç diğerlerinin annesi gelip bebekleri alıyor, kalan bebeğin annesini bulmak için evin içinde geziyorum, ev birden daha da kalabalıklaşıyor.

Evde düğün varmış, hem annemi hem bebeğin annesini arıyorum, derken uzun zamandır görmediğim tanıdık birini görüyorum, konuşmaya dalıyorum, derken merdivenden bir gelin, damat iniyor, bir sürü genç kız görüyorum o kalabalıkta, uyandım sonra. Lale tarafından 29.03.2013 / 14:30 tarihinde gönderilmiş

Rüyada gelinle damat görmek neye yorumlanır

Lale Merhaba, gördüğün rüya önemli mesajlar veriyor olabilir, ancak hakkında bilgi vermediğin için sağlıklı yorum yapmak imkansız, bu nedenle rüyada geçen unsurların anlamı yazacağım ve içinde bulunduğun ruh hali, korku ve sevinçlerini bir arada değerlendirerek rüyanın mesajını kendin tespit etmelisin.

Rüyada anahtar görmek yaptığınız iş sonucunda başarı elde etmek, bol kazanç elde edeceğiniz anlamını taşır, anahtar araman ise başarı ve kazanç arayışını simgelemektedir. Gerdanlık görmek büyük işlerle uğraşmaya, para kazanmaya işarettir. Gerdanlık bulmanız ise para kazanmanın yolunu bulacağınızı gösterir. Görüldüğü gibi buraya kadar olan kısım hep maddi başarı, para kazanmayı işaret etmektedir.

Rüyada bebek görmek masumiyet, cana yakınlığı ve yeni başlangıçları belirtir. kız bebek içinizdeki incinebilir, temiz kalpliliğinizi, çaresizliğinizi, erkek bebek bozulmamış temiz ahlakınızı gösterir. Rüyada bebekler sizin kendi içinizde gizli kalmış değerlerinizin ve potansiyelinizin farkında olduğunuzu gösterir. Rüyada Düğün görmek Güçlü sevgi bağları, İnanç, Korku, Evlilik, İlişki anlamlarını simgeler. Düğüne gitmek, Düğünde olduğunu görmek, Hayatınızın değişmek üzere olduğunu işaret eder. Yaşamınızın bir yönün bittiğini, Ancak başka bir bölümünün başlamak üzere olduğunu ifade eder. Rüyada gelin görmek daima iyiye yorumlanır. Gelin kısmet, neşe, huzur, müjde, yaklaşan güzel günler demektir. Rüyada bir damat, damat birini görmek uyanık yaşamınızdaki güçlü bir iddiayı sezgilerinizle birleştirerek çözeceğinizi işaret eder.

“Rüyada Gelin İle Damat Görmek” için bir yanıt

Merhaba, ben eşimle bu aralar sorunluyum, annemde kalıyorum, rüyamda dün gece eşim damatlık giymişti ben de gelinlik, bir yemek masasına oturduk, masada Çinli bayanlar vardı iki tane güya masada çin yemeği varmış eşim dedi “bak bu yemek çok güzel sen de tadına bak” tadına baktırdı, birde gelin arabası gördüm, süslenmiş hızlı bir şekilde kocamla oturduğumuz eve gidiyorduk, gelin arabası ile anlamı nedir? yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir