Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Gelin Makyajı Görmek

Rüyada gelin makyajı görmek ne demektir?

Adım Hayal, iki farklı rüya görüyorum kaç gündür, ilk rüyamda başka birinin düğününe gidiyordum, üstümde çok pahalı ve mas mavi bir elbise vardı ama makyajsız, saçım başım dağılmış ve beni görenler ölü gibi duruyorsun diyorlardı, aynaya bakıyordum gerçekten ölü gibi duruyordum, sonra uyandım.

İkinci rüyamda kendi düğünüm oluyordu, bir telaşta idi anlatamam, gelinliği giymişim ama saçım makyajım berbat bir şekildeyim, arabaya binip kardeşimle kavga ediyordum, “bu halime sen sebep oldun” diyor ve ağlıyordum, kuaför arıyordum deli gibi bunu da eklemek istiyorum ben evliyim ve üç tanede çocuğum var, lütfen bu karmaşık rüyalarımın anlamını anlatırsanız sevinirim.

Rüyada gelin makyajı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada gelin makyajı görmek, makyaj yapmak, makyaj yaptırmak, görmek Alışılmadık, Beklenmedik olay, Mutluluk anlamlarını simgeler. Hayalinizdeki beklenmedik bir olayı Mutlulukla karşılayacağınız manasını taşır.

Sizin rüyanız ise, mutluluk ve güzel şeylerin aslında sizi beklediğini, ancak bir sebeple sanki onları istenmez bir ruh halinde olduğunuzu göstermektedir.

“Rüyada Gelin Makyajı Görmek” için 4 yanıt

Rüyada arkadaşının evlendiğini görmek
Rüyamda görüşmediğim bir Muhammet isimli arkadaşım vardı, onlar bir odadaydılar, ben onları evlenecek sanıyordum, kızın makyaj malzemeleri yerlerde sehpanın üzerindeydi, a dan z ye ne varsa makyaj malzemelerini gördüm, oda boşken elime çantamı alıp hepsini topladım, sonra kız içeri girdi “sen evleniyor musun” dedim “hayır” dedi, “Muhammet ile evlenmiyorum onun abisiyle evleniyorum” dedi, sonradan uyandım bu kadarı gördüm merak ediyorum, yorumlarınızı bekliyorum efendim sağlıcakla kalın. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci, Sakin

Rüyada birinin evlendiğini görmek, evlenen kişi ile yakınlığınız ile yorumlanır. Arkadaş, komşu gibi tanıdığınız birinin evlendiğini görmek onun hakkında bir evlilik işareti iken, tanımadığın birinin evlendiğini görmek çoğu zaman hakkınızda güzel gelişmelerin işaretidir.
Rüyada makyaj malzemesi görülmesi iyiye işaret değildir. Bu tür rüyalar aldatma, kandırma konularında dikkatli olmak gerektiğine yorumlanır.

19 yasinda universite ogrencisiyim. Ruyamda kocaman bir salondayiz, annem babam kiz kardesim var, kiyafetimi gormuyorum ama makyajimi yapiyorum, sonra boyle aglayarak anneme babama ve kiz kardesime sariliyorum, babamda fotograf cekiyor ama hani nisanim oldugunu biliyorum ama ustumu yada 3 kisi disinda kimseyi goremiyorum sonra anneme diyorum ki “makyajimi ben kendim yapamadim kuafore gidelim” o da “tamam” diyor hazirlanip cikiyoruz.

Ruyamda gelinlik giydigimi gordum tam hayalimdeki gelimlikti ev gibi bir ortamda gelin makyajimi kendim yapiyodum cok mutluydum guluyodum oynuyordum ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir