Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Gelin Olduğunu Görmek

Rüyada gelin olmak ne demektir?

Rüyamda gelin oluyormuşum, bir sade makyaj yaptım, çocukluğumun geçtiği evdeydim, ara holde duvak ve tacımı yerde gördüm çok güzeldi.

Sonra damat evine gittim, kalabalıktı damadı gördüm, sanki ilk kez görüyordum, konuşmak için sandalye getirdi ve düşüncemde en azından ondan nefret etmediğimi ona dokunabileceğimi düşündüm, hoşlanma vardı ve eve gidip kendi düğün hazırlıklarımı yapmam gerektiğini düşünüyordum. Yorumlarsanız çok mutlu olurum, şu günler çok sıkıntıdayım, şimdiden teşekkürlerimi borç bilirim. 43 yaşında eşinden boşanmış bayanım.

Rüyada gelin olduğunu görmek yorumu

Gelin olmak, gelin olduğunu gören bekar ise hemen evlenir. Ancak gelinlik temiz ve güzel ise mutluluğa, yırtık ya da kirliyse sonu belli olmayan evliliğe işarettir. Rüyada gelin olmak kadın için başarı olarak yorumlanır. Bu konuda daha detaylı açıklama için lütfen rüyada gelin görmek sayfasını inceleyin.

“Rüyada Gelin Olduğunu Görmek” için bir yanıt

Yaşadığım Şehirde yapı malzemeleri satan bir şirketin sahibinin oğluyla yapı alışverişi sırasında karşılaşmıştık. Ben konuşmadım ama babamla bayağı konuştular. Ben 18 yaşındayım. Hemşireyim. Rüyamda o genci gördüm. Arabasıyla onların köyüne gidiyorduk. Üzerimde haki rengi bir elbise ve krem ayakkabılar vardı. Köye geldiğimizde köylü kadınlar beni gösterip “Bak bak gelini getirmişler, gelin buymuş. ” Diyorlardı. Ben önce anlamadım. Sonra benden bahsettiklerini anladım. Sonra biz o gençle sarılıp yürürken bir şeyler konuşuyorduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir