Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Gelinlik Bakmak

Rüyada gelinlik baktığını görmek nedir?

Merhaba ben 22 yaşındayım. Rüyada düğünüm olacak olmuş, gelinliği erkek evinden getirip eve koyuyorum, bakılıyor. Sonra kuaföre gideceğiz diye gelinliği topluyoruz, o sırada “toplama, giy, gelin almaya geliyorlar” diyorlar, ben “hiç giymedim, bana olur mu” diyorum, giyiyorum, gelin almak için geliyorlar.

Damadın annesinin elini öpüyorum ama hiç memnun olmuyor, sonra gelinlikle bir eve geliyorum, yanında yıkık eski bir ev var, onu yanında da 2 katlı güzel bir ev var, iki katlı evin 2 katına girmiş oluyorum, 1 katında da eski eşi oturacak falan deniyor. Bunun anlamı nedir? beni bu konu da bilgilendirirseniz sevinirim aklımda evlilik gibi düşünce de yok.

Rüyada gelinlik bakmak yorumu

Her ne kadar “aklımda evlilik gibi bir düşünce yok” yazsanız da kız çocuklarının beyinlerinin bir kenarına evlenmek, evlilik, gelinlik giymek kazınmıştır ve bekar kızların tamamı bu rüyayı görür ve sizin için bir mesaj vermemektedir. Daha detaylı bilgi ve yüzlerce rüyanın yorumu için rüyada gelinlik görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Gelinlik Bakmak” için 4 yanıt

Rüyamda kuzenim ve beni evlendirmeye karar vermişlerdi, yanlış anlaşılmasın kuzenim kız, ikimizi de tanımadığımız biriyle evlendireceklerdi. Rüyada kuzenim apar topar evlendi, gelinlik bile giymedi, ben gelinlik seçmeye başladım, hazırlıklara başladım, arkadaşlarımı aradım çağırdım düğüne ama hala damadı göremedim, sonra annemi aradım “anne ben şimdi evlenmeyeceğim, 1 yıl sonraya ertelemek istiyorum” dedim, oda “tamam” dedi ve aniden rüyam değişti, kendimi başka yerde buldum o yerde biraz zaman geçirdim ve uyandım. Tanımadığı biriyle evlenmek, ölüm ya da taşınmak diyorlar, kuzenim taşınacak acaba o yüzden mi o apar topar evlendi, bizde taşınmayı düşünüyoruz ama daha ileri ki zamanlarda, ayrıca ben evlenmedim vazgeçtim bunun yorumu nedir söyler misiniz şimdiden teşekkürler.
18, Kadın, Bekar, Öğrenci, rüyayı görmeden önce mutlu huzurluydum rahat bir şekilde uykuya daldım ama rüyayı gördükten sonra yani şuan yorumları okuyunca çok rahatsız olmuştum mutsuz oldum.

Değerli kardeşim.
Rüyanda birçok olay geçiyor, birden fazla kişi ve unsur var, ama yorumu çok kısa ve net: hem sen hem kuzenin hayatınızda bazı değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Kuzenin istediği değişikliği yapmayı başarıyor. Senin yapmak istediklerin biraz gecikecek (kendi isteğinle ggecikecek, sanki bilerek erteliyorsun). Çünkü rüyada tanımadığı bir kişiyle evlenmek, yaşamınızda bazı şeyleri değiştirmek arzularınızı simgeler.
Ayrıca insanları bol bol öldüren ya da taşıyan rüya tabirlerine itibar etmeyin.

Rüyada gelinlik beğenmek
Rüyamda gidiyorum gelinlik beğeniyorum, mağazada deniyorum çok güzel oluyor, alıyorum hemen, ama eve gidip giydiğimde gelinliğin arkası azıcık kısa geliyor bana. Sizce bu ne anlama geliyor.

Serra merhaba,
Rüyada gelinlik görmek, Gelinlik giymek, gelinlik bakmak beyaz gelinlik giydiğini görmek tüm genç kızların gördüğü bir ortak rüyadır ve genel olarak yeni, temiz gelinlik mutluluk, pozitif, güzel gelişmeleri işaret ederken, eski, pis gelinlik bunun tersini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir