Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Gelinlik Baktığını Görmek

Rüyada gelinlik bakmak ne demektir?

Rüyamda gelinlik bakıyoruz ve giyiniyorum ama gelinlik mini ve kısa kollu, biri beyaz biri böyle mavi leylak rengi, daha sonra eve gidiyoruz, gelinliklere bakıyorum, anneme “bunlar gelinlikten çok abiye kıyafet gibi” diyorum, “kandırıldık sanırım” diyorum, sonra renkli olan gelinliği model vermek için kesiyorum ama yanlış kesiyorum, sonra anneme “bunlarda güzel, dursun, biz beyaz gelinliklere bakalım” diyorum ve beyaz gelinlik bakmaya gidiyoruz.

Sonra bir anda kendimi okul gibi bir yerde, binanın tuvaletinde buluyorum ama girmek istemiyorum, çünkü pis yer ama mecbur kalıyorum, sonra çantamı yere düşmüş görüyorum, içinden vesikalık fotoğrafım düşmüş oluyor, almak istediğimde vazgeçiyorum kirlenmiş oluyor, ellerimi yıkamak istiyorum ama sabunda pis gibi çıkmak istiyorum oradan, ellerimi yıkamadan çıkıyorum, bir an önce eve gidip temizlemek istiyorum ellerimi ne anlama geliyor bunlar bilmiyorum.

Ben bekarım ve son zamanlarda tuvaletle ilgili rüyalar görüyorum ve hepsinde tuvalet pis oluyor, bazen taşıyor, bazen temizlemeye kalkıyorum, birinde birilerinden kaçıp tuvalete saklanıyorum ve tuvalet yine pis ayaklarım batmasın diye çabalıyorum, böyle rüyalar görüyorum ne demektir? teşekkürler.

Rüyada gelinlik baktığını görmek yorumu

Ayşe selam,

Eldeki bilgilerle rüyana sağlıklı yorum yapmak zor ancak ilginç olan son zamanlarda sık sık tuvalet görmendir. Bilindiği gibi bir rüyayı tekrar tekrar görmek o rüyanın değerli bir anlam taşıdığını ya da sizin mesajı algılayamadığını gösterir. Lütfen aşağıda linklerini vereceğim sayfaları dikkatle inceleyin. Oldukça zengin bilgiler bulacaksınız.

Gelinlik hakkında rüyada gelinlik görmek rüya tabiri sayfasını, tuvalet hakkında ise tuvalet görmek rüya yorumu sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Gelinlik Baktığını Görmek” için bir yanıt

İstiharede gelinlik görmek
Ben rüyamda renk göremedim, ilk gün siyah cansız mankenin üzerinde gelinlik gördüm, o gelinliğe bakmak için mağazaya girdim, satıcı kız “al bu gelinliği, güzel” dedi ama ben “sadece bakıyorum, aday bile yok” dedim. Sonra rüyamda gördüğüm rüyayı ablama anlatıyordum hayırlı görmedim kötü gördüm diye anlatıyordum, sonraki günler de babamın annemi aldattığını gördüm, bir sonraki günde yine aldatmakla ilgili rüyalar gördüm anlam veremedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir