Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada gelinlik giymek neye işaret eder?

İyi günler, rüyamda bir yerden kırmızı bir arabayla eski yaşadığım eve geliyorum. Tanıdığım ve tanımadığım insanlar var. Bana nerede kaldın diyorlar ve acele bir şekilde gelinlik giydiriyorlar. Sonra kendimi nikah masasında buluyorum. Nikahta kimse yok hatta evleneceğim insanı da görmüyorum sadece bir ses “evlenmeyi kabul ediyor musun?” diye soruyor. Bende nikah defterine biraz çirkince ‘EVET’ yazıyorum. Rüyamı yorumlar mısınız? rüyada evlendiğini görmek, rüyada kırmızı arabaya binmek, rüyada gelinlik giydiğini görmek ne anlama gelir? Şimdiden teşekkür ederim.

Takma İsim: Dolunay
Yaşınız: 33
Cinsiyetiniz: Bayan
Medeni Durum: Bekar
Mesleğiniz: Öğretmen
Ruh Haliniz: Yorgun Ve Beklentili
Rüyanız: evlendiğini görmek, kırmızı arabaya binmek, gelinlik giydiğini görmek

Rüyada gelinlik giymek nasıl yorumlanır?

Dolunay merhaba, bu ilginç rüya için teşekkür ederim. Rüyada eskiden yaşamış olduğun eve gittiğini görmek uyanık hayatında eskiye olan özlemini büyük ihtimalle geçmişin o kaygısız günlerine olan hasreti temsil ederken, eski evine bir kırmızı araba ile gitmiş olman ise sana heyecan veren bir durumun ortaya çıktığını, ilk anlarda bu heyecanın hoşuna gittiğini ancak daha sonra bu durumun seni özellikle ruhsal ve duygusal olarak yorduğunu göstermektedir.

Rüyada gelinlik giydiğini görmüş olman hayatında mutluluk, pozitif, güzel gelişmeler olacağını ifade ederken rüyanın devamında gelişen olaylar bu güzelliklere kavuşmak için kişisel gelişiminiz konusunda hala almanız gereken şeyler, öğrenmeniz gereken konular olduğunu göstermekte, bu gelişim tamamlandığında mutluluğa kavuşacağınızı temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada gelinlik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Gelinlik Giymek” için 4 yanıt

Gelinlik giymisim, arkadaslarim vardi, gelinlik kisa olmus ben kiziyordum, elimle aşağı dogru cekiyordum, hazirlanacagim odaya herkes gelmis cikmalarini istiyorum kimse cikmiyor, sonra benim evim yok, evin esyalari yok, biz nerede oturcaz falan diyorum. 22, Kadın, Bekar, Ev Kızı.

Değerli okurum, sayfada yapılan açıklama sizin içinde geçerli olup aslında güzel günlerin sizi beklediğini ancak bazı sebeplerle sizin bunlara erişemediğinizi temsil etmektedir.

Öncelikle merhaba. İki gecedir üst üste benzeri rüya görüyorum, ilk gün bir gelinlik giyiyorum, beyaz bir gelinlik fakat bana bol geliyor, kuzenim “bu kız hep dar giyer, bu ona bol gelmiş” dedi ve uyandım. Ertesi gece evli olduğum halde rüyamda eşimle yine evleniyoruz, düğünümüz oluyor acaba rüyalarımın anlamı nedir?

Yasemin merhaba, evli birinini eşiyle yeniden evlendiğini görmesi hayırlara işaret olup, aile yaşamında yeni bir sayfa açmaya, yeni imkanlar elde etmeye, sağlık ve mutluluğa rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir