Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gelinlik Giymiş Lohusa Görmek

Rüyada gelinlik giymiş lohusa ne demektir?

Benim şuan bitmek üzere olan boşanma mahkemem var. Annem bugün rüyasinda beni gelinlikli bir halde lohusa yattığını gormus. Eşimin rahmetli ninesinin yaninda yatiyormusum. Dogum yapmisim ama ortada bebek yokmus. Ayaklarimda siyah ince corap varmis, üsümemem icin patik getirip giydirmiş. Bu neye delalet eder. 26, Kadın, Dul, Çalışmıyor

Rüyada gelinlik giymiş lohusa görmek tabiri

Elif merhaba, rüyayı gören anneniz olduğu için bu rüya “kızının gelinlik giydiğini, onun lohusa olarak yattığını görmek ve ona patik giydirmek” olarak ele alınmalıdır. Ve bu yorumlar anneniz içindir çünkü rüyalar görene göre yorumlanır ancak bazen görülen hakkında da bilgi verebilir.,

Rüyada kızının gelinlik giymiş olması tahmin edildiği gibi onun için evlilik, yuva kurması değil, kızının işlerinin yoluna girmesine ve özellikle de maddi anlamda iyi yerlere gelmesi, parasal açıdan rahata kavuşmasına ve bu rahata ulaşmanın sizi de pozitif olarak etkileyeceğine işaret eder.

Rüyada kızının doğum yaptığını görmek yapmak istediğiniz bir atılım, başlamak istediğiniz bir proje ya da yeni iş konusunda başka birinin ilk adımı atmasını ya da sizi harekete geçirmesini beklediğinizi gösterir. Bu rüya çoğu zaman kızınızdan sizi harekete geçirmesini, sizi motive etmesini beklediğinizi anlatır. Bebeğin ortada olmaması ise bu beklentinin gerçekleşmediğini ifade eder.

Rüyada kızının lohusa olduğunu görmek kızının güzel bir teklifi almak alacağına veya rüyayı görenin karşısına yeni fırsatlar çıkacağına işaret eder.

Rüyada yetişkin kızına patik giydirmek hayatı toz pembe gördüğünüzü bu huyunun hem iyi, hemde kötü yönleri olduğunu temsil eder.

“Rüyada Gelinlik Giymiş Lohusa Görmek” için 2 yanıt

Rüyada ablam siyah gelinlik giymiş bu neye işarettir
Rüyamda annem ablama siyah gelinlik giydiriyordu. Sabah saati gördüm bu rüyayı saat 06:00 gibiydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir