Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Gelinlik Mağazası Görmek

Rüyada gelinlik mağazası görmek neye işarettir?

Merhaba, bugün rüyamda bir gelinlik mağazasının boy aynısında gelinlik giydiğimi gördüm. İlk giydiğim gelinliğin boyu iyiydi, omuzlarımı güzel gösterdi ama ben rengini pek beğenmedim, biraz kirli bir beyaz gibiydi.

Sonra başka gelinlik deniyorum ama hem gelinlik hem abiye gibi, onunda rengi çok güzel fakat boyu kısa, beğeniyorum fakat sonrasında tekrar başkasını deniyorum, onun rengi de kırmızı ve kısa abiye gibi ama gelinlikmiş, görevliye “işte” diyorum “böyle bir şey arıyorum ama beyaz olsun” diyorum, aslında kısa beyaz olan gelinliği seviyorum ama boyunu sevmediğimi söylüyorum, yorumlarınız için teşekkür ederim. Dream tarafından gönderilmiş.

Rüyada gelinlik mağazası görmek neye yorulur?

Rüyada gelinlik mağazası görmeniz, yaşamınızda şanslı ve başarılı bir döneme girdiğinizi ancak kimi hedefleriniz ya da yeni bir projeniz için biraz daha fazla zaman ayırmanız ya da daha çok emek harcamanız gerektiğini, bu emek ve gayretlerin sonucunu alıp, adeta kendinizi ödüllendireceğinizi gösterirken mağazada gelinlik denemeniz yaşamınızın daha güzelleşmesi için çaba sarf ettiğinizi ve karşılığını alacağınızı, fırsatları iyi değerlendirmek gerektiğini gösterir.

Rüyada gelinlik görmek Gelinlik giymek, gelinlik bakmak beyaz gelinlik giydiğini görmek tüm genç kızların gördüğü bir ortak rüyadır ve genel olarak yeni, temiz gelinlik mutluluk, pozitif, güzel gelişmeleri işaret ederken, eski, pis gelinlik bunun tersini ifade eder
Yeni, şık bir gelinlik giymek olumlu mesajlar verirken, eski, yırtık, perişan bir gelinlik giydiğini görmek negatif mesajlar verir.

Rüyada Kırmızı gelinlik görmek, Kırmızı gelinlik giymek, Kırmızı gelinlik giydiğini görmek şefkat ve merhamet gösterir. Gelişiminizi tamamlamış olduğunuzu, yeni hayata adım atabileceğinizi işaret eder. Rüyanın unsurları: gelinlik mağazası, boy aynası, gelinlik giymek, abiye gelinlik, kırmızı gelinlik, kirli beyaz gelinlik. Daha detaylı bilgi ve yüzlerce rüyanın yorumu için rüyada gelinlik görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Gelinlik Mağazası Görmek” için 4 yanıt

Rüyada gelinlik dükkanı görmek
Merhaba benim adim aylin ve 18 yasindayim. Ben cok rüya göriyorum ve cogu zaman anlamsiz oluyor ama ben bunu cok merak ettigim icin paylasmak istedim.
Rüyamda bir gelinlik dükkanina girdim ve orada bir adam vardi, gömleği ve pantolonu yukarıdan asağı bembeyaz idi, bana yardimci olmak istedi ve sordu “nasil gelinlik ariyorum” diye ve bana bir kücücük bir porselen bebeginin üstündeki gelinliği gösterdi, evet dedim bunun tipinden ariyorum.

Ama Ben ayni anda icimden düsünüyordum allah allah benim sevgilim yok ki acaba niye kendime gelinlik bakiyorum diye. Iste bukadar simdiden sagolun yorumlarimiz icin

Merhaba, 31 yaşında bekarım, rüyamda nikahlandığımı görüyorum ama kiminle nikahlandığımı hatırlamıyorum, beyaz naylon masa örtüsünden hatta tarlatanı olan bir gelinlik giymişim, çıkışta gece gelinlik mağazasına girmişim, 80’li yılların eski gelinlikleri sıralanmış, mağazanın sağında yeni gelinliklerin sergilendiği mağazanın ise ışıkları kapalı. sanki orası bana yasak gibi.

Ahu selam, rüyada nikahlandığını görmek bekar iseniz evleneceğinize ya da evlilik yolunda iyi gelişmeler yaşanacağına, evli kişiler için aile yaşamlarında mutluluğa işaret eder. yorumlanır. Rüyada gelinlik giydiğini görmek şu anki medeni haliniz, gelinliğin durumu ve rengi, içinde bulunduğunuz ruh hali ile diğer duygu ve düşünceleriniz bir arada ele alınarak analiz edilir. Rüyada yeni, şık, temiz bir gelinlik giymek olumlu mesajlar verir, hayatın güzel yönde gelişmesini sağlayacak olayların başlangıcını gösterir. Rüyada eski, yırtık, perişan bir gelinlik giydiğini görmek negatif mesajlar verir, sizi üzüntüye sokacak, hayal kırıklığı yaşatacak kimi durumları simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir