Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Gelinlikler Görmek

Rüyada gelinlikler görmek ne demektir?

Merhaba, ben sabaha karşı rüyamda kendi annemi, eşimin annesini ve teyzemi bir salonda gelinlikler içinde gördüm e tabi babalarımız ve eniştemde çok şık damatlıklar içindeydi. Ben İstanbul’dayım onlar Bursa’da yaşıyor, güya onları ziyarete gitmişim öyle görünce şaşırıyorum. Sebebini soruyorum, kayınvalidemlerin ev aldıkları için kutlama yaptıklarını, herkesin gelinlik giymesini istediği için böyle bir organizasyon olduğunu söylüyorlar, bende hamileyim diyorum o zaman bende karnıma bir şey koyayım iyice belli olsun benimde hamile olduğum.

Gerçektede hamileyim bu arada. Sonra kendimi bir eve bakarken buluyorum zile basıyorum eşim telefonla bana talimat veriyor, evdeler konuştum ben arayıp sen git evi gör falan diye sonra yandaki zile basıyorum balkona tanıdığım birileri çıkıyor, bana evi gösteriyor, 4 odası varmış biri kapının arkasında kalıyor, kiler olabilir istemezseniz kullanmazsınız falan diyor. Yoo kalsın diyorum sonra bir bakıyorum kayınvalidemlerde üst kata taşınmış.

Kayınpederim memur, şu an lojmanda kalıyorlar, diyorum ki siz lojmandan niye çıktınız diyorum, aman yoruldum artık kendi evimiz olunca taşındım hemen falan diyor. diyorum gelinliği neden çıkardım yeter ya bunaldım diyor ama resim çekilecektik diyorum boş ver diyor biraz evi geziyorum eski bir ev, içi de dışı da eskilerin gömme dolapları var her yerde hatta gömme vitrinler bile var. sonra biranda kendimi yine salonda buluyorum bakıyorum annemle teyzemde çıkarmış gelinliklerini ya neden hepiniz çıkardınız ki diyorum ne güzel hepinizle birlikte resim çekinecektim. orada uyandım biraz kafama takıldı yani herkes ev mi alacak biz Bursa’ya mı taşınacağız.

Bu rüyadan ne anlam çıkarmalıyım. Rüyalarım genelde film gibi olduğundan biraz uzun oldu kusura bakmayın. Rüya temaları : İstanbul, Bursa, kendi anneni görmek, eşinin annesini görmek, teyzeyi görmek, ev almak, ev kutlaması, ev bakmak, lojmanda kalmak.

Rüyada gelinlikler görmek tabiri

Rüyada kutlama töreni görmek sizi bir üst seviyeye taşıyacak bir başarıya imza atacağınızı gösterir. Ayrıca rüyada kutlama görmek özgürlük ve ruhsal rahatlamayı ifade eder. Gerçek hayatta bir dönüm noktası yaşanacağına işarettir. Öte yandan gelinlik rüya tabiri sayfasında da detaylı açıklama bulabilirsiniz.

“Rüyada Gelinlikler Görmek” için bir yanıt

Merhaba, rüyamda evimde annemin odasında gelinlik giyiyordum, önce dantel ve kuyruklu bir gelinlik giydim, sonra kabarık model bir gelinlik giydim. Bekarım ve 15 yaşındayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir