Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Gelinliksiz Evlilik

Rüyada gelinliksiz evlilik görmek ne demektir?

Rüyada evleniyor muşum ve vazgeçtim. Rüyamda evleniyorum ama üzerimde ne gelinlik var ne hazırım, tek başıma bildiğim bir yerdeyim saat 17, 30 ve beni almaya geliyorlarmış, o gün evleniyor muşum yani. Damadı tanımıyorum, bana telefon ediyor yola çıkıyorum orada herhangi bir sorun çıksın istemiyorum diyor, bende evlenmekten vazgeçtim diyorum ne gelinliğim var ne hazırım istemiyorum sakın gelmeyin diyorum sonra atlayıp arabaya gidiyorum.

Sonra vardığım yerde içinde yemekler olan bir sürü tabak buluyorum bir lokantaya aitmiş, onları toplayıp lokantaya götürüyorum oradaki adam yardımcı olduğum için mutlu oluyor, elimi silmem için bana cebinden para çıkartıyor, elimi onlara silebileceğimi söylüyor, önce bakıyorum içinden en düşük rakama sahip parayı alıyorum elimi siliyorum, sonra ayrılıyorum oradan.

Saat 19, 00 olmuş, bu arada sonra kalabalık bir yere geliyorum, orada takım elbiseli bir omuz görüyorum evleneceğim kişiymiş, yüzünü gördüm hatırlamıyorum şuan sonra uyanıyorum zaten .

Bu rüyamı yorumlar mısınız lütfen. İpuçları: arabaya atlamak, bir sürü tabak, damat, elini silmek, evlenmek, evlenmekten vazgeçmek, gelinlik, lokanta, mutlu olmak, para çıkarmak, tabakları toplamak, takım elbise, takım elbiseli adam, telefon, telefon etmek, toplayıp lokantaya götürmek, yardımcı olmak, yemekler. 29 Şubat 2012, 22:22

Rüyada gelinliksiz evlilik görmek neye yorulur?

Merhaba, gördüğünüz rüya hayatınızda bir şeylerin eksik olduğunu göstermektedir. Hayatta kimse mükemmel değildir. Siz mükemmeli arıyor ancak mükemmeli ararken iyiyi kaçırıyor olabilirsiniz.

Sonuç olarak rüyanız düşünce tarzınızda ya da ilişkinizde bir kusur olduğunu, tüm şartlarda soğukkanlılığınızı korumanız gerektiğini, bu şekilde yaşadığınız zorlukları aşabileceğinizi işaret etmektedir. Daha detaylı bilgi ve yüzlerce rüyanın yorumu için rüyada gelinlik görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Gelinliksiz Evlilik” için 4 yanıt

Sabah ezanlarında Allaha dua edip evleneceğim kişiyi göreyim diye yattım.Gerçekte benimle ilgilenen biri var.rüyamda onunla evlilik hazırlıkları yapıyorum, hatta evimizde hazır.Gerçekte de aşık olduğum biri var (hatta onu görmeyide hayal ederek yatmıştım).rüyama dönüyorum: benimle ilgilenen kişiyle evlenmekten vazgeçiyorum ve aşık olduğum kişiyi beklemeye karar veriyorum.

lütfen rüyamı yorumlarmısınız

Rüyamda nisanlimla evlendigimiz ani gördüm. ama ben hiç mutlu değildim saçlarımı özentisiz şekilde kendim yapıp davetlilerin yanına gittiğimi ve daha sonra evlenmek istemedigimi düşünüp ağlamaya başladığımı gördüm. anlamı nedir yorumlarssaniz çok sevinirim
Kimden: limoni
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:Bekar

Gördüğünüz rüya iç dünyanızda büyük fırtınalar, kararsızlıklar yaşadığınızı işaret ederken hayatınızda bir şeylerin eksik olduğunu göstermektedir. Siz mükemmeli arıyor ancak mükemmeli ararken iyiyi kaçırıyor olabilirsiniz. Bu rüya aynı zamanda düşünce tarzınızda ya da ilişkinizde bir kusur olduğunu, tüm şartlarda soğukkanlılığınızı korumanız gerektiğini, bu şekilde yaşadığınız zorlukları aşabileceğinizi işaret edebilir.

Rüyamda kendi dugunumde gelinligim yoktu saat 21.00 da sacim hazır değildi gelinlikcilere gelinlik bakiyordum apar topar kuaforlere kosturuyordum
Ruyami yorumlar mısınız lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir