Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Gelinlikte Erkek İsmi Görmek

Rüyada gelinlikte erkek ismi görmek neye işarettir?

Rüya detayı: Ben bundan 7-8 ay kadar önce rüyamda beyaz gelinlik giydigimi ve kırmızı kusagimda benim ismim ve erkek ismi (Bilal) gordum, baskada bir şey hatirlamiyorum.

Bu sabah uyandigimda kız arkadaşım da vardı dedim ki “bil bakalım rüyamda kimi gordum” dedim, o da Bilal’i mi dedi, sonra “ayy bilal de kim sunumu gordun” dedi, sonra başka isim soyledi.
yani Bilal ismi 2 kez nedensiz karşıma cikti ve ben bunu çok merak ediyorum? Bilal diye birini tanimiyorum? 20 yasindayim, bekarim, okuyorum. Simdiden çok tesekkurler. 04. 12. 2009 / 10:20 tarihinde gönderilmiş

Rüyada gelinlikte erkek ismi görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada görülen isimler bazen çok önemli olabilmektedir. Rüyanızda gördüğünüz ve sonra gerçek yaşamınızda yaşadığınız ilginç olayda adı geçen Bilal isminin anlamı:
Bilal ismi Arapçadan dilimize girmiş olup; Su gibi ıslatan, ıslatış, ıslaklık anlamlarını taşır. Aynı zamanda İslamın ilk müezzini olan Habeş asıllı Bilal b. Raba nın adıdır ve kendisi köle olarak İslamiyeti ilk kabul edenlerden biridir. Manevi olarak bu isim oldukça yaygın kullanılmaktadır.

Rüyanız genel hatlarıyla bir mesaj vermemektedir, sizin için veya gelecek yaşamınızda bir anlam taşıyabilir. Daha detaylı bilgi ve yüzlerce rüyanın yorumu için rüyada gelinlik görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Gelinlikte Erkek İsmi Görmek” için bir yanıt

Erkek arkadaşım beni gelinlikle görmüş, bu ne demek
Merhaba, erkek arkadaşım beni gelinlikle görmüş, bu ne anlama geliyor? Kendisi sürekli evlilik istiyor, ben pek istemiyorum şuan, bilinç altı mı yoksa olmayacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir