Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Gelinsiz Düğün Görmek

Rüyada gelinsiz düğün görmek rüya tabiri nedir?

Rüyamda bir mekandayım ve kimi hazırlıklar yapıyorum, başka kişilerde hazırlıklara yardımcı oluyorlar. Kıyafetim, ortalığın düzenlenmesi filan gibi. Gerçek hayatta internetten baktırdığım horoskopta düğünümün bu yıl içinde olmayacağını demişti falcı diye düşünüp yanıldığını yıl içinde düğünümü yapabildiğimi kendi kendime söylüyorum.

Bir süre sonra bakıyorum ki gelin yok ve merakla bekliyorum, annem kimi seçti acaba diye. Daha sonrasında canım çok sıkılıyor o kadar hazırlık yapıp ta bir gelinin olmaması, rezil olduğumu düşünüp kahroluyorum. 28 yaşındayım ,bekarım, maaşlı işimin yanında ek işlerle de uğraşıyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Rüyada gelinsiz düğün görmek rüya yorumu

Rüyada evlendiğini görmek bağlılık, uyum veya geçiş anlamına gelir. Rüyada evlenmek, evlendiğini, evlilik yaptığını, evli olduğunu görmek gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler.

Rüyada düğün görmek, güçlü sevgi bağları, inanç, korku, evlilik, ilişki anlamlarını simgeler. u rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada düğün görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada gelinin olmaması; gerçek hayatınızda geçirdiğiniz değişimin henüz tamamlanmadığını ve sadakat, uyum sağlama ya da pozitif düşüme konularında bir eksiklik veya bir sorun olduğunu ancak yinede yola devam ettiğinizi gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir