Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gemi Demiri Görmek

Rüyada gemi demiri görmek neye işarettir?

Ben bir gece rüyamda kesik bir baş gördüm. Olay şöyle oldu: ben üç arkadaşım ve dizide izlediğim bir kızla birlikte bir okulda sınava girmiştik. Sınavdan çıktığımızda herkes çıkmıştı fakat o dizideki kız çıkmamıştı, onu merak edip okula girdiğimde dans edilen yer gibi bir yerde arkadaşlarım ağlıyorlardı, ne oldu dedim, bana o kızın sahildeki eski gemide öldüğünü söylediler.

Koşarak terk edilmiş gemiye gittim, kızın kafasını gemi demiri üstünde gördüm. Kanlar akıyordu kafasından. Fakat vücudunu hiçbir yerde göremedim. Bu ne anlama geliyor bana anlatabilirseniz çok sevinirim.

Rüyada gemi demiri görmek neye yorulur?

Rüyada sınava sınava girdiğini görmek bu sizin herhangi bir ( konu veya alanda ) teste tabi tutulduğunuzu veya bir başkası tarafından sizin gözetlendiğini belirtir. Bu tür rüyalar genellikle sizin kimi konular hakkında endişeli ve kimi şeylerden kaygı duyduğunuzu temsil eder. Kendinizi bu sınavda sorulan soruların hiç birisine doğru yanıt veremediğinizi veya sınavın yabancı dilde dahi olduğunu görebilirsiniz rüyanızda.

Rüyada gemi görmek, genel anlamda kişinin iç dünyası, duygu ve düşünleri hakkında bilgi verir, iş veya eğitim hayatında daha başarılı olmak için önüne çıkacak imkanları iyi değerlendirmek, sizi üzecek ya da zarar verecek şeylerle uğraşmamak için işin başında doğru karar vermenin yollarını öğrenmek gerektiğine, istemediğiniz ya da nefret ettiğiniz bir işi yapmamak için doğru seçim yapmaya işaret eder.

Rüyada gemi demiri görmek ayrılığa işaret eder, arkadaşlarından ayrılması, ikamet değişikliği veya yabancı ülkelere seyahat ifade eder.

O kızın ölümü hakkında bilgi için lütfen rüyada ölü görmek sayfasını ziyaret ediniz.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada gemi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir