Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Gemi Direği Görmek

Rüyada gemi direği görmek nedir?

Rüyamda bakım yapan hoca bir kadın bana eşimle ilgili gelecekten haber verirken ahşap bir gemi direği üzerinde bir yarasa görüyor ve korkuyorum, üzerime gelecek diye tam kaçmak isterken yarasa beyaz bir güvercine dönüşüyor ve uçup gidiyor. Bu neye işaret eder?
Yaşım 38 evli bir bayanım.

Rüyada gemi direği görmek yorumu

Rüyada bakım yaptırmak (fal baktırmak ve benzeri) hayırlı bir rüya değildir, boş laf, dedikodu, iftira anlamları taşır. Rüyada yarasının konmuş olduğu gemi direği aslında sizin bir seyahate  niyetlendiğinizi işaret etmektedir. Rüyadaki yarasa ise sevimsiz iblisleri simgeler, yarasalar görmek canınızın çok sıkılmış olduğunu ifade eder. Alternatif olarak, yarasalar yeniden doğuşu temsil eder.

Ancak rüyada yarasanın beyaz güvercin olması yani dönüşmesi kimi gelişmeler sonucu kötülüğün bitip yerini iyiliğin, güzelliğin alacağına işaret etmektedir çünkü rüyada bir hayvanın başka bir hayvana dönüştüğünü görmek önemli bir rüya olup, gören kişinin iç dünyası hakkında bilgiler verir. Kişinin ruh dünyasında görülen ilk hayvanın karakteristik özelliklerinden dönüşülen hayvanın özelliklerine doğru bir eğilim simgeler. Detaylı bilgiyi rüyada hayvan görmek rüya tabirleri sayfasında bulabilirsiniz.

Rüyada gemi direği görmek rüyayı gören kişinin şu anki yaşamında sıkılmış olduğunu, uzun ve keyifli bir yolculuk hayal ettiğini gösterir. Direği harap bir gemi görürseniz o zaman bir durumda ani değişiklikler gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada gemi görmek sayfasını ziyaret edip, mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir