Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Gemi İle Yolculuk Yapmak

Rüyada gemi ile yolculuk yapmak neye işarettir?

Rüyada gemi ile yolculuk yapmakMerhaba, Bir arkadaşımı rüyasında gören bir dostu var. Rüyasında arkadaşımı büyük bir gemiyle deniz aşırı bir yere giderken görmüş. Döndüğünde ne kadar güzel geçtiğini mutlu bir şekilde rüyayı gören kişiye anlatmış.

Rüyada görülen kişi erkek, 34 yaşında, şu an bulunduğu ruh hali ve yaşamı çok karışık. Bu rüyanın anlamını yorumlayabilirseniz çok sevinirim. Gülay’ın rüyası. Rüyanın ana unsurları: gemi yolculuğu, gemiyle seyahat, deniz aşırı yolculuk, deniz seyahati, güzel yolculuk, rüyasını anlatmak

Rüyada gemiyle yolculuk yapmak neye yorulur?

Gülay merhaba. Bu rüya arkadaşınızın terfi etmesi, işini büyütmesi ve başarılı olması işareti olabileceği gibi ev ya da arsaya yatırım yapıp isteklerini gerçekleştireceğini simgeleyebilir. Sonuç olarak oldukça hayırlı mesajlar vermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada gemi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Gemi İle Yolculuk Yapmak” için 3 yanıt

Rüyada gemide düğün görmek
Rüyamda bir gemiye bindik, gemide düğün vardı, ben pijamayla dolaşıyordum, halam bir sandığa altınlarını koymuştu, sonra gidip baktı kaybolmuş. Bende dışarıya çıktım akşamdı, ay dedeyle foto çekilmek istedim, telefonu yanımdaki bir erkeğe verdim, yüksek bir yere çıktım, kenara çantamı astım ve çantam denize düştü, sonra ben gemiye indim, arkasından bir kızdı sanırsam kendini denize attı, arkasından yanındaki çocuk atladı, sonra ben halamın yanına gittim, orada bir odanın içinde nehir vardı, nehirden altın geliyordu ama ara ara 10 tane falan gelenleri halamla topladık, en çok ben topladım.
Sonra kardeşim geldi oda topladı, ben elinden aldım altınları odadan yolladım ama altının üstü işlenmişti 1 yazıyordu üstünde ve yazılar vardı halam ağlıyordu sonra bütün altınları halama verdim ama onlar halamın altınları değildi, eski altınlardı halam bana dedi ki bakıyım bunlar bozuluyor mu bozuluyorsa paranın yarısını sana veririm dedi ama bozdurmadan ben uyandım.

Ayşin merhaba,
Rüyada gemi görülmesi, geminin durumu, rengi, boyu ve diğer özellikleri göz önüne alınarak birkaç şekilde yorumlanır. İçi aydınlık gemi, temiz bir gemi, işlerde başarıdır. Pis gemi, bakımsız gemi işlerin bozulacağına delalet eder.
Düğüne gitmek, Düğünde olduğunu görmek, Hayatınızın değişmek üzere olduğunu işaret eder. Yaşamınızın bir yönün bittiğini, Ancak başka bir bölümünün başlamak üzere olduğunu ifade eder.
Pijama giymek, Rüyada pijama giydiğini görmek kötü bir haber alacağınıza işaret eder.
Rüyada altın görmek birkaç şekilde yorumlanır. Rüyasında Altın görmek ümit, iyi sıhhat demektir ya da Rüyalarda altın ile ilgili herhangi bir şey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir.

Merhabalar ben ruyada büyük bir gemi ile iki günlüğüne yolculuğa çıkıyordum. Pek fazla denizi gormuyordum genelde geminin kapali kismindaydim. Geminin üstünde bi cam vardı oraşan sürekli balıklar gidip geliyordü. Ama bn biraz endiseliydim içim tam olarak rahat değildi. Bir dé durdugumuz bi komşuda meyve ağaçları vardı hangi meyve olduğunu hatırlamiyorum. Ama meyve koparip yiyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir