Rüyada Gemi Kullanmak

Rüyada gemi kullanmak neyi gösterir?

Ben şimdi bir gemideyim ve kullanıyorum gemiyi. Sonra nişanlımı görüyorum, yanıma geliyor ben zor durumdayım ama düşeceğim gemiden sanki. Onun yardımıyla çıkıyorum tekrar kurtarıyor beni. Bana diyor ki ya sen sanatçısın. vs. güzel sözler söylüyor. Tam kurtuluyoruz ikimiz de bitiyor rüyam.

Rüyada gemi kullandığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada gemi açıklamaları gemi rüya tabiri sayfasındadır. Gemi ile deniz üzerinde gitmek, yolculuk demektir. İçi aydınlık temiz bir gemi, işlerde başarıdır. Küçük gemi, Küçük memuriyet ifade eder
Büyük gemi, büyük vazife demektir. Gemiden çıkmak, Kederden kurtulmak demektir

Rüyada gemici görmek adresinde ise gemici, gemide çalışan, gemi personeli hakkındaki yorumlar bulunmaktadır. Rüyada gemiciler görmek; engel, işleri durduran bir adam olduğuna yorumlanır.

Rüyada gemi kullanmak, gemi kullandığını görmek, önünüzde uçsuz bucaksız büyük fırsatlar olduğunu ve bu fırsatları iyi değerlendirmek gerektiğini temsil eder.

“Rüyada Gemi Kullanmak” hakkında 4 yorum

 1. Rüyada babasının gemi kullandığını görmek
  Rüyamda ben annemi bir salonda bu tiyatro salonu veya bir gemide ki bir salonda gördüm. sonra bir anda gemide olduğumuzu ve gemiyi babamın kullandığını gördüm.
  Annemin bir taktığı şal vardı ya çok garip annem bir anda ölüyor ve ben kendimi çok pişman hissediyorum ve onun sürekli taktığı şalı ben takarak hiç çıkarmıyorum.

  1. Sena merhaba,
   Rüyada anne görmek, doğduğunuz günden bugüne kadar annenizin size verdiği, sizde var olan tüm sağlam karakterleri gösterir. Anneler bizi doyurur, büyütür, korur, bize rehberlik edip bizlere hayat verirler. Bazı insanlar halen kendilerini annelerinin bir parçası (ana kuzusu) olarak görürler ve kendi oz benliklerini bulmaya ve kişiliklerini geliştirmeye çabalarlar. Ana, anneyi, Anneni rüyada görmek bu gelişimin bir parçasıdır.
   Rüyada annenin öldüğünü, annenin ölmüş olduğunu görmek iki ana mesaj verir.
   Birinci anlamı anneyi suçlama anlamı verir. Annenizin, bebekliğinizde veya çocukluğunuzda size yeteri kadar sevgi ve şefkat göstermediğini düşündüğünüzü işaret edebilir.
   İkinci anlamı yaptığınız hatalardan dolayı büyük bir vicdan azabı çektiğinizi ve annenizi sizi dünyaya getirdiği için suçladığınızı işaret eder.
   Rüyada annenin ölümünü görmek önemli bir rüyadır ve bilinçaltınızdaki gizli düşüncelerinizi anlatır. Bu rüya sık görülürse hemen durumunuzu gözden geçirmeli, gerekirse profesyonel destek almalısınız.
   Rüyada Babayı görmek isteklerinizin gerçekleşeceğini, helal kazanca kavuşacağınızı gösterir,
   Babanızın gemiyi kullanması ise sizin başarılı olmanız için onun daima yanınızda olduğunu simgelemektedir.

 2. Merhaba, ruyamda buyuk bır gemı kullandım, gemı temız ve guzel ondekı gemışerın arkasına yanasıp gemıye bır cok yocu bındı, sonra gemıyle bogaz gıbı bır yerden gecıp tekrar devam edıyorum ama oradan gecerken ustumden buyuk bır dalga ustumuzden gecıyor. Kocaman bır balık cok cok buyuktu suyla brlıkte o da ustumuzden gectı, ben korktum ustumuze gelıyor dıye ama oradan bırı bana o yol usten gecıyo balıkta ustumuzden gectı.

 3. Eşim rüyasında benim çok güzel bir gemiyi hızlı bir şekilde kullandığımı ve suyun üstünde değişik yönlere doğru giden bir rotanın olduğunu ve benim bu rotayı takip ettiğimi be hiç rotadan çıkmadığımı görmüş yorum ne olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir