Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Gemi Yolculuğu Yaptığını Görmek

Rüyada gemi yolculuğu yapmak ne demek?

Merhabalar, rüya gördüm yine, sürekli görüyorum ve unutuyorum, bundan da sıkıldım. Ama bu gece rüyamda bir gemiye bindim, gemide camlar pencereler vardı, masmavi denizler vardı, ama iri yarı bir erkek bende ondan hoslanıyormusum, benim arkama geçip, bastırarak cama doğru sıkıstırdı ve çok yemek yedi, herkes kalabaliktı ama gemide herkese yemegi ben yaptım ama yerken görmedim, herkes begendi, istanbuldaki görüşmeyi sevmedigim akrabalarımı gördüm bize gelmişler. Gemiden dısarı bakıyorum masmavi deniz var. karısıktı. Gönderen Rabia.

Rüyada gemi yolculuğu yaptığını görmek yorumu

Rabia merhaba, rüyayı sanırım yazarken acele etmişiniz ve rüyanız akışında tutarsızlık var. Adam sizi cama sıkıştırdı ve yemek yedi. Burası anlaşılamıyor. Rüyayı düzenleyerek buraya yeniden ekler misiniz.

Rüyada gemi yolculuğu görmek, gemiyle yolculuk yapmak düşüncelerinizi açık ve net, anlaşılır şekilde ifade etmeniz ve karşınızdakinin bunu anladığından emin olmanız gerektiğini temsil etmektedir. Bunu başaramazsanız yeni bir bakış açısı denemek zorunda olduğunuzu belirtmektedir

Rüyanın unsurları: gemiye binmek, masmavi deniz, gemi yolculuğu, iri yarı erkek, yemek yaptığını, sevmediğin akrabaları. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada gemi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Gemi Yolculuğu Yaptığını Görmek” için bir yanıt

akısını hatırlayamıyorum zaten karışık oldugunu söylemiştim .. bir gemideydim gemiye sürekli biniyorum rüyamda ama bu kez mavi çok güzel bir denizdeydik.iri yapılı bir erkek vardı ama ben ondan çok hoslanıyor musum… bilinçaltı olarak ama kilolu biriydi biraz. gemide büyük camlar varmıs ve o kişiye ben camın önünde kur yapıyorum ve o beni camda sıkıstırıyordu beni daha sonra akrabalarımıda mobilyalı eski bir odada oturuyorduk hoslanmadıgım akrabalarımdır ayrıca. gördüm gelmişler bir odada oturuyoruz.. tekrar gemiye cıkıyorum üst kata o erkekyine orda ama ona özel yemek yaptıgımı söylüyorum.oda asagıda yedim çok güzeldi diyor. çok tuhaf rüyaydı..pencere acıp bakıyordum yine denize doğru o kişi camda arkama geçip taciz ederek sıkıstırdı ..uyandım…sırası ie bu beyaz mavii yoğunluklu aydınlık rüyaydı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir