Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Gemide Çalıştığını Görmek

Rüyada gemide çalışmak neye işarettir?

Rüyamda açık masmavi denizde ilerleyen gemiye ön tarafından sıkıca tutunduğumu gördüm. Orada tutunacak bir yer var ben tutunuyorum ve o benim işim, görevim, mesleğim imiş. Bayağı gidiyoruz, sonra karaya çıkıyorum ailem var. Annem “bu iş çok zor, açık havada başın ağrır, sana göre değil” diyor. Sonra benim elımde bir çiçek var, bir aile sağlığı merkezıne gırıyorum, o çiçege bakamadığımı söylüyor ve doktora veriyorum. Doktor benımle ilgileniyor, bana adını söylüyor, numarasını bir kağıda yazıp elime sıkıstırıyor.

Sonra oradan cıkıp annem ve teyzemle, kardesım, kuzenımle arabaya bınıyorum. “giderken biz de tam senı anıyorduk, keske olsa da bırlıkte pıknık yapsak dıyorduk, cıktın geldın” dıyorlar. sonra “ben de geldım dıyorum”. ama sonra aklıma gelıyor kı “ben öğrenciyim ailemden başka bir sehırde okuyorum – sınavlarım vardı, hepsını butunlemede veremem, donmem lazım” dıyorum çok uzuluyorum. yorumlarınızı beklıyorum.

Rüyada gemide çalıştığını görmek yorumu

Sizlerden kendiniz hakkında detaylı vermenizi o kadar rica etmemize karşılık maalesef ziyaretçilerimizin büyük bir kısmı bunu yapmamakta, sonuçta yorumlarımızın kalitesi düşmektedir. Ben sizin öğrenci bir bayan olduğunuzu kabul ederek aşağıdaki açıklamayı yapıyorum. ( çalışan biri olsaydınız farklı olacaktı, erkek için farklı, işsiz biri için farklı olacak idi) Rüyanız gerçek yaşamınızda kimi memnuniyetsizlikler ( birden fazla konuda) içinde olduğunuzu simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada gemi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir