Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Gemide Yangın Görmek

Rüyada gemide yangın görmek neye işaret eder?

Rüyamda önce bir gemide yolculuk yapıyordum, sonra gemide banyo yaptım. Daha sonrasında yangın varmış, yangından çıktım, birilerini de kurtardım ama hatırlayamıyorum. Bu rüya ne manaya gelir?

Rüyada gemide yangın görmek tabiri

Rüyanız, yaşamınızda kimi şeylerin ters gittiğini, ne kadar bu tersliklere son vermek isteseniz de bunu başaramadığınızı, bu tersliklerin bir süre daha devam edeceğini işaret etmektedir. Rüyanızdaki tek güzel taraf sahip olduğunuz dayanma gücünüz ve sabrınız. Rüyadaki unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada gemiyle yolculuk yaptığını görmek düşüncelerinizi açık ve net, anlaşılır şekilde ifade etmeniz ve karşınızdakinin bunu anladığından emin olmanız gerektiğini temsil etmektedir. Bunu başaramazsanız yeni bir bakış açısı denemek zorunda olduğunuzu belirtmektedir, bakınız rüyada gemi görmek sayfası.

Rüyada banyo yaptığını görmek gerçek hayatınızda sizi yoran, size sıkıntı veren kimi yüklerden kurtulmak üzere olduğunuzu ve bunun mutluluğunu yaşadığınızı simgeler. Rüyada bir yerde yangın çıktığını görmek hayattaki değişimin simgesi olup bu değişimin sizde biraz zorluk çıkaracağını, belkide yoracağını, sıkıntılar yaşayabileceğinizi temsil ederken yangında ölüm olmaması bu değişimin hakkınızda uzun vadede hayırlı olacağını gösterir.

“Rüyada Gemide Yangın Görmek” için 3 yanıt

Merhabalar öncelikle bakarım ve işçi olarak çalışıyorum. Rüyamda kendi odamdan çıkıyorum ve mutfağa gidiyordum, fakat mutfak farklıydı yani başka bir evin mutfağıydı. Mutfağın kapısını açtığımda gördüm ki mutfak yanmış ama alev yoktu, her yer yanık izi ve is vardı. O sırada babam geldi ve annemin ocağı 3 saat süreyle açık unuttuğunu ve onun sebep olduğunu söyledi, ardından ocağın üstünde bir güvercin vardı, sağ kanadından yaralıydı onu elime almaya çalışırken iki tane sinek ağzıma girmeye çalışınca uyandım.

Gökhan merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında aile sıcaklığı, aile içinde güzel ilişkiler veya evin bereketi konusunda bazı sıkıntılar olduğunu anlatmakta ve bunların yoluna girmesi için uzun süredir beklediğiniz (daha doğrusu gecikmiş) bir haberin gelmesiyle bu sıkıntıların yavaş yavaş geçeceğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir