Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Gemide Yolculuk Görmek

Rüyada gemide yolculuk görmek nedir?

Rüyamda sıklıkla gemi görüyorum. Gemi ile yolculuğa çıktığımı görüyorum, bazen denizde bazen nehirde. Genelde güverteye çıkıyorum, bazen abim, bazen ablam yanımda oluyorlar. Son kez yeni büyük bir geminin yapılıp, denize indirildiğini gördüm. Deniz güzel berraktı, benim için bu rüyalar ne anlama geliyor.

Rüya detayı: bekar, 27 yaş, bayanım.

Rüyanın unsurları: berrak deniz, Büyük gemi, denizde yolculuk, güverteye çıktığını görmek, nehirde yolculuk.

Rüyada gemide yolculuk yapmak tabiri

Rüyanızda gördüğünüz gemi ile berrak deniz yaşamınızdaki başarıları simgelemektedir. Rüyada güverte görmek ise öz ve doğa ile bağlantı gösterir. Daha çevreci, çevrenizle daha ilgili, gelişmelerin farkında olmak ve çevreye saygılı olmayı ifade eder. Rüyada gemiyle yolculuk yapmak düşüncelerinizi açık ve net, anlaşılır şekilde ifade etmeniz ve karşınızdakinin bunu anladığından emin olmanız gerektiğini temsil etmektedir. Bunu başaramazsanız yeni bir bakış açısı denemek zorunda olduğunuzu belirtmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada gemi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Gemide Yolculuk Görmek” için 3 yanıt

Rüyada gemi ile deniz yolculuğu yapmak neyi gösterir
Rüyamda önce 1 gemi ile seyahate başladığımı görüyorum, daha sonra kendi hazırlamış olduğum uçakla denizden geçmek istiyorum, ama nedense uçağa binmiyoruz, hazırladığım uçağın parçalarını ( 2 kanat ve burnu) da alıp, elimde ağır bir yükle denizin üzerinden koşarak sahile çıkıyoruz( amma batmıyoruz), önce yükün ağır olduğunu söylüyorum ama elimdeki ağır yüke rağmen çok rahatlıkla koşarak sahile çıktığımı görüyorum.
Lütfen rüyamın yorumunu yapar mısınız? çok önemli benim için, teşekkür ederim önceden.

Sevda merhaba,
Rüyadaki ana unsurlar yani gemi yolculuğuna başlamak ve uçakla denizden geçmek hep hayatınızdaki seyahat arzunu, bulunduğunuz ortamdan bir süre uzaklaşmak, rahatlamak, huzur bulmak isteğini işaret etmektedir. Ancak rüyanın devamı ise bunu nasıl yapacağınız konusunda kafanızın karışık olduğunu göstermektedir.

Merhaba ben meral rüyamda erkek kardeşimle tartışıyorum, koşup mutfaktan bıçagı alıp karnıma saplıyorum ama bıçak girmiyor, ondan sonra kaçıp dışarı çıkıyorum, önümde büyük tertemiz bir su ayaklarımla içine giriyorum, küçük beyaz odun topluyorum ve çok ağlıyorum ve önüme bir gemi çıkıyor içinde bir sürü insan var rüyamın anlamı ne çünkü çok etkilendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir