Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Gemiden Gemiye Geçmek

Rüyada gemiden gemiye geçmek ne demek?

Rüyada bir gemiden başka gemiye geçiyorum, alt bölüme gidiyorum, sevdiğim bir arkadaşım kederli olarak orada oturuyor. Yukarı çıkalım diyorum, aydınlığı görüyorum, yok çıkma diyor, elimden tutuyor oturtuyor, oradan geçen birisine soruyorum bu gemi nereye gidiyor diyorum, Kütahya diyor öylece uyanıyorum.

Rüya temaları : gemiler, gemini alt bölümü, elinden tutmak, Kütahya.

Rüyada gemiden gemiye geçmek yorumu

Rüyada gemi genellikle yolculuk, seyahatle yorumlanır. Rüyanızda bir gemiden başka bir gemiye geçmeniz bir fikrinizi değiştirmeyi işaret edebilir. Gemi rüya açıklaması için lütfen rüyada gemi görmek sayfasını inceleyiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada gemi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Gemiden Gemiye Geçmek” için 3 yanıt

Gunaydın. ruyamda buyuk bir gemiye biniyordum ve nisanlimla en uç kosede oturuyorduk. ben korkudan titriyordum, buyuk bir canta vardi elimder nisanlimdan tutmasıni istiyordum. ruyami yorumlarsaniz sevinirim, hayırli gunler.

Rüyada gemiden düşmek
Kolay gelsin, bizim muhasebe bürosunda beraber çalıştığım bir abim var, rüyasında gemide giderken ben gemiden düşüp, pervanenin altında parçalanırken görmüş, her yer kan olmuş bu rüyayı açıklar mısınız.

Alp merhaba,
Rüyaları görene göre yorumlamak genel kuraldır. Nadir olarak görülen kişi hakkında da bilgi verebilir.
Bana göre abinizin rüyası icinde bulundugu guvensizlik ortami, ekonomik bozukluklar, gecim darligi ve tasidigi endiseleri göstermekte, Altindan kalkamiyacagi bir sorun karsisinda iki elinin baglandiginı, Kendini hayat mucadelesinde yapayalniz ve bicare hissettiğini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir