Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Gemiyle Kaçırıldığını Görmek

Rüyada gemiyle kaçırıldığını görmek ne demektir?

Rüyamda bir gemideydim, gemiyi kullanan adam kaptan gibi değildi ama beni kaçırdıklarını anlamıştım (yani öyle düşünüyordum) geminin arka tarafında oturuyordum ve nasıl kurtulacağımı düşünüyordum, yani başımda genç bir çocuğu nöbetçi olarak koymuşlardı, bende onu kandırmaya ve gemiden inmeye çalışıyordum, en sonunda marketten bir şey almaya ikna ettim (tamamen saçma olduğunu biliyorum ama devamı var lütfen) ve gemiyi durdurdu.

Birlikte gemiden indik, orada eski iki arkadaşımı gördüm. Ben çocuğa para verdim ve bana sigara ve atıştırmalık bir şeyler alması için markete yolladım, çok geçmeden geri geldi ve aldıklarını paranın üstüyle birlikte getirdi. Ben o sırada arkadaşlarımla sohbet ediyordum, oda bir sigara istedi ve birlikte sohbet etmeye başladık, sonra gemiden uzaklaşmamız gerektiğini söyledim.

Hep birlikte yürümeye başladık ve ilk okul arkadaşlarımın bir otobüsle seyahate çıkacaklarını öğrendim. Otobüs vardı ve içinde bir sürü insan( eski okul arkadaşlarım sanırım ama hiç birinin yüzünü görmedim) sadece otobüse binmeden iki üç tanesini gördüm ve selamlaştık. Sonra ben otobüse bindim (gemide yanımda duran çocuk artık yoktu), şöför koltuğunda oturan ilkokuldan bir öğretmenimdi. Bana selam vermek için el frenini çekti arka tarafa geldi ve bana selam verdi. Güldü, tokalaştık, öpüştük ve bu sırada otobüs kaymaya başladı, uçurumdan aşağı düşüyorduk.

O sırada birisi “aaa düşüyoruz işte” dedi ve her şeyi hissediyordum. Ölmemem gerektiğini bunun bir rüya olduğunu söylüyordum. Sonra tekrar ve tekrar sanırım 4 5 kere düşme sahnesini ve otobüsün kayışını gördüm. Daha sonra otobüs tekrar eski haline geldi ve ben inerek kaçmaya başladım. Arkamdan beni takip eden zombi gibi (ama değil) insanlardan kaçıyordum. En sonunda tamamen alakasız yine eski bir arkadaşımdan yardım istedim ve sonra bir anda uyandım. Bunların manası nedir

21 yaşında, Erkek, Bekar, Öğrenciyim.

Ruh Halim son zamanlarda gerçekten çok kötü durumda yazsam buradan oraya yol olur inanın o yüzden özet geçmeyi daha yararlı buluyorum. Hiç bir şey yapamayacak, kendime güvenimi tamamen kaybetmiş durumdayım, ufak tefek sağlık problemlerim de var. Uzun bir süredir de yalnızım. Her anlamda.

Rüyada gemiyle kaçırıldığını görmek yorumu

Rüyada kaçırılmak, kaçırıldığını görmek, Birinin veya birilerinin sizi aşırı derecede etkilediğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda yaşadığınız bu etki altından kurtulmak, kaçma gereksinimi hissediyorsunuz mesajı verir, aynen gerçek yaşamda okuldan kaçmak, işten kaytarmak gibi. Ancak kaçmak çözüm değildir şeklinde yorumlanır. Bakınız kaçırıldığını görmek rüya tabiri sayfası. Öte yandan bir bilgi vermek istiyorum, rüyalarda saçma nitelemesi değil, tutarlı tutarsız, değerli değersiz şeklinde niteleme yapmak daha doğrudur. Sizin rüyanız ilginç olmasına karşılık kendi içinde tutarlı, değerli bir rüyadır.

Gemiden kurtulmak için yaptıklarınız gerçek yaşamınızda sizi kötü etkileyen durumdan çıkmak için gösterdiğiniz çabayı ifade etmekte, sonunda bunu başaracağınızı göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada gemi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Uçurumdan aşağı düşmeniz, zor zamanlar içinden geçtiğinize ve geleceğinizle ilgili endişeler taşıdığınıza işaret ederken otobüsün normal haline gelmesi bu endişelerin yersiz ya da sizin sandığınız kadar derin olmadığını göstermekte, tekrar kaçmaya başlamanız geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden hala kurtulamadığını temsil etmektedir. Benzer şekilde rüyada zombi görmek, Çaresizlik, stres altında olmak, Ölü duyguları simgeler. Rüyada yardım istemek, yardım istediğini görmek, bir olay ya da durum karşısında birilerini desteğine gereksinim duyduğunuza ya da yalnızlık içinde olduğunuza işarettir.

“Rüyada Gemiyle Kaçırıldığını Görmek” için 3 yanıt

Ruyamda bana asik bir insan tarafindan silah zoruyla kaciriliyorum ama benimde sevdigim bir insan var, kaciran kisi bana ayıp yerlerini gosteriyor. Baska bir sehre goturuyor ve kalabalik bir yere girdigimizde polisler falanda geliyor yanimiza ben kaciyorum ellerinden, yemyesil tarlalardan agaclarin arasindan kosarak uzaklasiyorum arkama bakarak. 27, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Zahmin selam,
Rüyada kaçırılmak, kaçırıldığını görmek, Birinin veya birilerinin sizi aşırı derecede etkilediğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda yaşadığınız bu etki altından kurtulmak, kaçma gereksinimi hissediyorsunuz mesajı verir, aynen gerçek yaşamda okuldan kaçmak, işten kaytarmak gibi. Ancak kaçmak çözüm değildir.
Kaçıran kişinin cinsel organını göstermesi aslında senin kendini tanıma, özel yaşamındaki gelişimi ifade etmektedir.
Sonunda ellerin kurtulup, yemyeşil tarlalardan geçmen ise bu kaçma duygularından kurtulup huzura kavuşacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir