Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Genç Bir Erkek Görmek

Rüyada genç bir erkek görmek ne demek?

Merhaba, 27 yasindayim, bekarim, burcum Kova yukselenim Terazi, inacliyim, iş için yurt dışındayim ve burada bir erkek arkadaşım var (yasca biraz buyuk). Mecbur kalmadikca yalan soylemem, pek beceremem. Anne, babasi ayri bir çocuk olarak buyudum. Matematigim çok kotudur, sanata yatkinimdir.

Ruyam: Aksam ya da gece karanliginda aciklik bir yerde (tepe gibi, etrafimizda insanlar da varmis) sempatik, guler yuzlu, genc bir erkekle yere uzanmis şekilde sohbet ediyorum, guya ciddi bir ilişki için flortum olmak uzereymis, ben de sasiriyorum, bu mu diyorum icimden, yasca benden küçük olduğunu dusunuyorum, yasini ve adini soruyorum adini soylemiyor, yasini bir daha sordugumda ise “74 x 35 – 16” diyor. Muhabbet ederken gozum kısa sureligine gokyuzundeki hilal ve yildiza takiliyor sonra yine ona dondugumde uzerindeki t-shirt’un siyah olduğu dikkatimi cekiyor. Yasini Bulmaya çalışirken bir yanda da kalkip aynı yerde bulunan, genis aydinlik, orta yas ve genc erkeklerin bulunduğu, kahvehane tarzı bir yere giriyoruz. Tabi ayaga kalkmis olarak görünce de boyunun biraz kısa olduğunu dusunuyorum.

Ben hala yasini bulmaya çalışıyorum oradaki bir adamdan hesap makinesi istiyorum, birbirimizin yüzüne dikkat ederek aliyorum makineyi, 74 ile 35 i carpmaya çalışıyorum, bir türlü olmuyor her defasinda x 35 yapacakken problem çıkıyor ama 74 u basa donerek birkac kere çok rahat yaziyorum. gerisini hatirlamiyorum ya da ruyam bukadar bilemiyorum. Erkek arkadaşımla tartistiktan sonra gördüm bu rüyayı ilgisi var midir? Neden ozellikle bu sayilar? Hesap makinesi. Cok merak ettim lutfen yardımci olun. Kolay gelsin. Tesekkurler

Rüyada genç bir erkek görmek yorumu

Rüyanız çok ilginç, bana sanki mevcut ilişkinizde arkadaşınızla olan yaş farkının uykudaki yansıması gibi gelmekte. Ağaıda rüyanızla ilgili bilgiler bulunmakta, oradan belki bir mesaj çıkarabilirsiniz.

Rüyada sayı, sayılar görmek maddi kazanç ve eşyaları ifade ederler. Rüyada sayılar çok kişisel önemli mesajlar verebilirler, bunun için rüyada görülen sayıları doğru hatırlamak önemlidir. Bu sayilar sadece size özel bir tarih, adres, yaş, ya da anlamlı bir şey ve önemli bir bilgiyi temsil edebilir. Rüyada 74, yetmiş dört sayısı görmek samimiyetsiz olduğu konusunda yanlış duygular beslediğiniz kişinin aslında sizin için iyi duygular beslediğini öğreneceksiniz anlamını taşır. Rüyada 35, otuz beş sayısı görmek yüksek emellerinize ulaşmayı sadece enerjinin büyük bir kısmını harcama ile elde edebileceğinizi belirtir. Rüyada on altı sayısı, 16 rakamı görmek masum, saf, güvenlik açığı simgeler ve hassasiyet işaret eder. Ayrıca kimi manevi temizlik ve kötülükleri yok etme ifadesidir.

Rüyada hesap makinesi görmek kimi sorunlar hakkında düşünmek ve seçenekleri dikkatlice gözden geçirmek gerektiğine delalet eder. Kalkülatör aynı zamanda bir plan yapmaya ihtiyacınız olduğunu işaret eder. Bunun yanı sıra kurnazlığı veya dolap çevirmeyi de ifade etmektedir. Rüyanın unsurlar: sempatik biri, güler yüzlü, genç erkek, sohbet etmek, flört etmek, hilal, yıldız, siyah t-shirt

“Rüyada Genç Bir Erkek Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir