Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Genel Müdür Görmek

Rüyada genel müdür görmek ne anlama gelir?

Rüyamda genel müdürümü gördüm. Dün gece rüyada, ofisimde genel müdürüm ve bir adam daha vardı, genel müdürümle konuştuk, benden kol saatinin nerede olduğunu sordu, “buradadır” dedim ve aramaya basladım sonunda buldum saat otele aitti ve çok güzel bir saatti.

Saatin çalışıp çalışmadığını bilmiyorum ama durmuş gibiydi sanki, masanın üstünde evrakların arasında çıktı, ben değil zaten genel müdür gördü, diğer adamın yüzünü göremedim ve hiç konuşmuyordu, lütfen yorumlar mısınız teşekkür ederim.

Rüyada genel müdür ile konuştuğunu görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız işiniz, iş yeriniz, göreviniz ile ilgili mesajlar vermektedir. Rüyada genel müdür ile konuşmak işinizde kimi küçük sorunları, daha derli toplu çalışmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada saat görmek zaman ile ilgili mesajlar verir. zamanın kıymetini bilmenizi, zamanı iyi değerlendirmeniz gerektiğini işaret eder. Çalışmayan, zamanı yanlış gösteren saat yapmanız gereken bir işi zamanında bitiremediğini, geciktirdiğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada müdür görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Genel Müdür Görmek” için 3 yanıt

rüyamda eşimin erkek çocuk doğurduğunu gördüm .sonra çalıştığım fabrikanın sahibi genel müdürümle konuşuyorum, bana gülümsüyor lütfen yorumlarmısınız. teşekkür ederim.

Rüyamda müdürümü gördüm, bana seslendi “efendim” dedim, sonra yine seslendi yine cevap verdim ama daha konuşmadı, yüzü gülüyordu.

Pınar merhaba, rüyada müdürünü görmek genellikle iş hayatı hakkında bazı sıkıntıları veya kaygıları işaret eder. Ancak müdürünün yüzün gülmesi bir sıkıntının (işle ilgili) sona ermesini de işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir