Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Arkadaşın İşten Çıkarıldığını Görmek

Rüyada arkadaşın işten çıkarıldığını görmek ne demek?

Birlikte aynı kurumda, aynı işi yaptığımız iş arkadaşımın (sevdiğim, işinde başarılı benden büyük bir arkadaş) genel müdür tarafından çağrılıp “kendine yeni iş bul” diyerek işten çıkardığını gördüm, bense sadece izleyici konumundaydım (oradayken çalışan mıydım hatırlayamıyorum yani).

Bu rüyayı “fiilin kahramanı başkasının olduğu rüyaların tabirlerini nasıl arayabiliriz?” şeklindeki bir soru ile “ölümlü rüyalar” bölümünde size yazmıştım, tekrar olduğu için özür. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Rüyada arkadaşın işten çıkarıldığını görmek yorumu

Rüya tabirlerinde rüyanın bütün unsurlarını bir arada değerlendirip rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu durum ve ruh halini bir arada ele alarak değerlendirmek gerekmektedir. Bu sitede sizlerden gelen bilgi sınırlı olmakta ve tam olarak değerlendirme yapamamaktayız.

Rüyada bir başkasının yaşadığı bir olayı görmek aslında rüyayı gören kişinin kendisi ile bilgi verebilir.
Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda iş hayatı ile ilgili kimi kaygılar taşıdığınızı ifade etmektedir. Bu kendi hakkınızda da olabilir bir arkadaşınız hakkında da. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir