Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Geniş Ev Görmek

Rüyada geniş ev görmek neye çıkar?

Merhabalar, rüyamın yorumu hakkında yardımınızı rica ederim. Ruh halim hakkında; yaklaşık 6 yıldır aynı iş yerinde çalışmaktayım. İşimdeki huzursuzluk sebebiyle iş arayışları içindeyim. İşim mali işler muhasebe ve bir teklif var şuanda. 2,5 yıldır evliyim. çocuk yok. Rüyam hakkında; şu anki evim haricinde farklı bir evdeyim. Şimdiki evim 127 m2 ama şimdiki evimden daha geniş bir evdeyim.

Kayın validem bizim evimizdeki eşyaları sürpriz yapmak üzere değiştirmek üzere mobilyacılara haber vermiş, eve girip ben oradayken gelip eşyaları değiştiriyorlar. Ne oluyor dediğimde ücreti ödenmiş olan sipariş formu gibi bir evrakı gösterip “eşyalarınızı yeniliyoruz” diyorlar. Sipariş formunun üzerinde de kayın validem tarafından kaleme alındığını zannettiğim şu sözler yazıyor, “beklediğim bir para vardı. Para geldi bende ne yapacağımı bilemediğim için aklıma size sürpriz yapmak geldi”, şeklinde bir kaç satırlık yazı var.

Sonrasında rüyam anında içimden herhalde bacağından rahatsız olduğu bir kaç hafta sonu onlara gidip ev işlerinde yardımcı olduk. Onlarda kaldık. “Onun için bize sürpriz jest yapmak istedi sanırım”. diyorum. Ve uyanıyorum. Uyandığımda şaşkın bir ruh hali içindeyim. Çok merak ediyorum. Yardımınızı rica ediyorum. Teşekkürler. Rüyanın unsurları: kayın valide, sürpriz, geniş ev, yeni eşya, mobilya değiştirmek

Rüyada geniş ev görmek yorumu

Merhaba,

Gördüğünüz rüya çok hayırlara işaret etmekte ve yaşamınızda birilerinin desteği ya da vesile olması sonucu güzel gelişmeler ve değişilikler olacağını ifade etmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir