Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Gerçek Babasını Görmek

Rüyada gerçek babasını görmek ne demektir?

Rüyamda yabancı bir ülkede bir eve gittim. Zayıf orta boylu yaşlı bir adam ve 6 tane 20 li yaşlarda ve bir tanede 8 aylık bir bebek vardı. Adam “ben senin gerçek babanım” dedi, zaten öyle olduğunu hissetmiştim o eve girince annemde oradaydı ve evet “bu senin gerçek baban” dedi.

Adam yeni evlenmişti, esmer genç ve güzel bir bayanla karşımdaki koltukta oturuyorlardı. Adam bana 8 aylık matthew isminde bebeğini verdi, bebek masmavi gözlü bembeyaz çok güzeldi, kucağıma aldım ve oturdum. O bebek sanki benimdi. Birden bire babam diye söylenen kişi ve yeni karısı çıplak şekilde oturmaya başladılar, bende matthewu aldım ve odama geçtim. Yerlere baktığımda her yer köpek dışkısı idi ağlamaya basladım. Birden annem geldi ve her yeri temizledi. Annem sonra kayboldu. Sonra babam olduğu söyleyen kişi geldi ve “neden ağlıyorsun” dedi ve yere 3 tane kağıt para attı. Sonra arkasından gittim koridorda ona sarılıp hıçkıra hıçkıra ağlamaya bağladım, banyonun kapısı acıktı ve aynadan öz kardeşimin bana baktığını gördüm, gözleri doldu ve rüyam sona erdi. Bu rüya neyi gösterir?

Takma isim :Matthew
Yaşınız :27
Cinsiyetiniz :Bayan
Medeni durum :Bekar
Mesleğiniz :Ögretmen
Ruh haliniz :Gel gitli

Rüyada gerçek babasını görmek nasıl yorumlanır?

Bu ilginç rüyayı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.

Rüyanız hakkında sayfalar dolusu yorum yapılabilir ancak ben öyle değil kısa ve net açıklama yapacağım. Rüyanız gerçek yaşamınızda bir kimlik sorunu yaşadığınızı, kim olduğunu, ne yapmak istediğini sorguladığını ve bu yüzden ciddi bir zihin yorgunluğu yaşadığınızı, bu yorgunluğun yaşamını daha da zorlaştırdığını simgelerken aynı zamanda tamamlayamadığın bir iş ya da proje veya çözemediğin bir konu hakkında güvendiğin büyüklere, akıllı dostlarına danışmalı, onların önerilerini dinlemelisiniz mesajı vermektedir. Daha az kaygılı günler dilerim.

“Rüyada Gerçek Babasını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada babanın ağladığını görmek
Rüyamda babamı gördüm, babam ağlıyordu, babanın ağlaması ne demek ?
Not: babam hayatta ve sağlıklıdır.

Pelin selamlar,
Rüyanız, uyanık yaşamda babanızın yaşadığı bir olay nedeniyle üzgün olduğunu simgelemektedir.
Bu tür rüyalar, üzüntü kaynağının rüyayı gören kişi olduğunu işaret etmektedir. Lütfen düşünün, babanızı üzecek bir şey yaptınız mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir