Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Gerdanlık Bakmak

Rüyada gerdanlık bakmak ne demektir?

Merhaba! Rüyamda, önce bir caddeden karşıya geçiyorum, sonra caddenin karşısında bir dükkan var, kolyeler asılı, altın, gümüş renk kolyelerden bazılarında Allah yazıyor, tam onlara bakarken çalışanlardan biri etrafı gümüş ortasında siyah taşlar olan gerdanlık gösteriyor.

Sonra bir çocuk geliyor beyaz gömlek var üzerinde, benle aynı kolyeye bakıyor, sonra beni eski çalıştığım iş yerinden tanıdığını söylüyor, bende hatırlamaya çalışıyorum o an ama tanımıyorum “ben 2011 temmuz ayında çalışmıştım orada” diyorum ‘evet’ 4 temmuzda düğün olmuştu hatta diyor sonra arkama bakıyorum bir tane kedi bana doğru geliyor, korkuyorum o çocuğun arkasına saklanıyorum, kedinin bana yaklaşmasına izin vermiyor sonra uyanıyorum yorumlayabilir misiniz.

Rüyada gerdanlık görmek yorumu

Melike merhaba,

Böyle önemli rüyaların yorumunu öğrenmek istediğinizde hakkınızda detaylı bilgi vermeli, en azında yaşınızı, işinizi, medeni durumunuzu yazmalısınız. Elbette ruh haliniz hakkında bilgi vermekte çok önemli. Ama siz hiç bir bilgi vermediniz, bu nedenle tam yorum yapmak imkansız ancak genel bilgi verilebilir ki bunlar zaten sitede vardır; sitemizden rüyada kolye görmek, Allah yazısı, gerdanlık rüya tabiri, beyaz gömlekli birini görmek manalarını okuyabilir, buradan mesajı tespit edebilirsiniz. Bunun için arama kutusuna aradığınız terimleri birer bire yazıp, çıkan sonuç sayfasında en uygun yazıyı tıklayıp okumanız yeterlidir.

Rüyanıza özet bir yorum yapmak gerekirse gerçek hayatınızda yaşamınızın maddi ve manevi yönleri hakkında bir denge kurmak istediğinizi ancak bu güne kadar bunu başaramadığınızı, belki de büyüklerin söz ve önerilerine daha çok kulak vermeniz gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir