Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Gerdanlık Ve Bilezik Görmek

Rüyada gerdanlık ve bilezik görmek neye işaret eder?

Rüyanızın başlığı: gerdanlık ile bilezik

Rüyanızın detayı: 24 erkek öğrenci bekar biriyim, rüyamda annemin boynunda gerdanlık ve kolunda bilezik gördüm, daha sonraki ikinci rüyamda çok güzel kar yağıyordu. Bunların anlamı nedir?

Rüyada gerdanlık ve bilezik görmek neye yorulur?

Rüyada gerdanlık görmek genel anlamda hayatın maddi yönünde ilerlemeye yorulurken, büyük işlerle uğraşmaya para kazanmaya işaret eder. Kadın için gerdanlık itibarlı bir kimse ile evliliğe işarettir. Bakınız  gerdanlık rüya tabiri sayfası. Gerdanlığın annenin boynunda olması bu yorumun onun hakkında olduğunu düşündürmektedir ancak elde yeterli bilgi yoktur.

Rüyada bilezik görmek güzel, faydalı bir işe ve bekarlar evlilik anlamına gelir. Fakat bu evliliğin erken olacağına işarettir. Rüyada kolda bilezik görmek üzüntü, sıkıntı işaretidir. Çoğu zaman bu sıkıntı kişinin kendi isteyerek yaptığı bir şeyin sonunda ortaya çıkan durumdur.

Rüyada kar yağışı görmek mevsimine göre değişir. Rüyada kış mevsiminde kar yağışı görmek bolluk, bereket anlamını taşır. Lütfen siz ve annenizin içinde olduğu ruh hali ile bu bilgileri bir arada değerlendirerek rüyaların mesajını tespit ediniz.

“Rüyada Gerdanlık Ve Bilezik Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kolunda bilezik görmek
Merhaba, ben aynı gün iki rüya gördüm.
Birincisinde sadece kolumda kendi bileziklerimi takılı gördüm bu kadar.
İkincisi ise, ben normalde çalışıyorum rüyamda eşim beni kaynanam ve iki yeğenimle birlikte beni almaya gelmiş, onlar karşı kaldırımda idiler, bir anda eşimin yanından 3 tane kadın geçti, eşime çarparak cebinden cüzdan zannettikleri araba ruhsatını aldılar, koşarak benim olduğum tarafa geldiler ve ben bağırıp ruhsatı ellerinden aldım.
Birde dün bir rüya görmüştüm, rüyamda devamlı kusura bakmayın idrara çıkıyordum ama devamlı görüyorum, bir türlü uyuyamamıştım her daldığımda idrara çıkıyordum ama Allahtan normalde yapmadım, idrara çıkmak, kolunda bilezik görmek, hırsızlık bunlar ne anlama geliyor, yorumlarınızı bekliyorum.Teşekkürler
Takma isim : eczane
Yaşınız : 23
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : normal
Anahtar kelime : bilezik hırsız araba ruhsatı

Rüyada bilezik görmek , güzel, faydalı bir işe ve bekarlar evlilik anlamına gelir. Fakat bu evliliğin erken olacağına işarettir. Kolda altın bilezik görmek, bileziği kolda görmek üzüntü, sıkıntı işaretidir. Çoğu zaman bu sıkıntı kişinin kendi isteyerek yaptığı bir şeyin sonunda ortaya çıkan durumdur.
Rüyada hırsız görmek, hırsız birini, hırsızı görmek gerçek yaşamınızda bir takım düşmanlarınız, rakipleriniz ya da sizi çekemeyenler, kıskananlar var, dikkatli olmalısınız demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir