Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Gerdeğe Girmek

Rüyada gerdeğe girdiğini görmek neye delalet eder?

Rüyamda sevgilimle evlenmiştik ve gerdeğe girecektik, önce şakalaştık kocamla , yatağa girdik, ardından ağzımdan hortumdan su çıkar gibi kan gelmeye başladı,  kan kustum, yatak yerler üzerimdeki kabarık tüllü ince askılı elbisem, yüzüm saçlarım her yer kan oldu, kocam şok olmuştu.

Ben çığlık çığlığa bağırınca sevgilimin annesi geldi, beni banyoya götürdü, yüzümü saçlarımı yıkadı, temizledi, ben şok olmuştum, sarılıp teselli etti bu olaylar sırasında kocam hiç konuşmadı sadece izledi. Bu arada sevgilimin annesiyle birbirimize karşı pek sempatimiz yoktur gerçek hayatta , Lütfen bu rüyanın yorumunu yapabilirseniz çok sevinirim etkisinden çıkamıyorum

Rüyada gerdeğe girmek neye yorulur

Rüyada  gerdeğe girmek hemen hemen her genç kızın hayatında en az bir kez gördüğü bir rüyadır ve evlilik hakkındaki endişelerinizi ifade eder. Kişisel gelişiminizle birlikte bu rüyanın anlamsızlığını kendiniz keşfedeceksiniz.

Rüyanız sadece bir konuda mesaj veriyor olabilir. Hayatta bir kişi, bir konu hakkında yargıda bulunurken, onun hakkında karar verirken çok dikkatli olunmalı, kesin emin olmadan karara varılmamalıdır. Siz sevgilinizin annesiyle gerçek yaşamda pek birbirinizi sevmiyorsunuz fakat rüyanızda o sizi seviyor. Belki gerçek yaşamda da sevecek.

“Rüyada Gerdeğe Girmek” için 5 yanıt

Rüyamda evlenip gerdeğe girdiğimi gördüm, sonra banyoda ayakta yıkanırken ben hep gülüyordum, sonra kapı çaldı dediler ki “amcanın oglu geldi” ben o zaman fark ettim ki amcamın evinde olduğumu, sonra birden annemle dışarıda geziyorduk, bunun anlamı ne söyler misiniz?

Ben rüyamda hiç tanımadığım biriyle evlenmişim, gelinlik falan yok üzerimde, sonra ilk geceyi yaşıyor muşuz, gördüğüm kişisin simasını dahi hatırlamıyorum ama beraber oluyoruz, çok tuhaf ki rüyamda dahi acı hissetmiş gibiydim, sabah ta aklımda kalan acıyı hissettim yorumlarsanız, çok sevineceğim bir türlü bulamadım yorumunu, saygılar şimdilik.

Esmer merhaba,
Rüyanız reel hayatınızda bol kazançlı ancak yüksek riskli bir yaşam dönemine girdiğinizi işaret etmektedir.

Ben bekar kızım, rüyamda eski sevgilimle ailemden gizli evlenmişiz, beni evine götürüyor gerdeğe gireceğiz, odada yanımızda ablası var, biz bunu bilmiyoruz, ablası yanımızda bize anlatıyor ama olmuyor, sonra kalkıyoruz. Annesini görüyorum, annesi beni elini öpmedim diye istemiyor “alın bunu annesinin evine götürün” diyor ve kocam beni annemin evine getiriyor. lütfen rüyamı yorumlayın etkisindeyim hala, cevap bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir