Rüyada Gerdeğe Girmek

Rüyada gerdeğe girdiğini görmek neye delalet eder?

Rüyamda sevgilimle evlenmiştik ve gerdeğe girecektik, önce şakalaştık kocamla , yatağa girdik, ardından ağzımdan hortumdan su çıkar gibi kan gelmeye başladı,  kan kustum, yatak yerler üzerimdeki kabarık tüllü ince askılı elbisem, yüzüm saçlarım her yer kan oldu, kocam şok olmuştu.

Ben çığlık çığlığa bağırınca sevgilimin annesi geldi, beni banyoya götürdü, yüzümü saçlarımı yıkadı, temizledi, ben şok olmuştum, sarılıp teselli etti bu olaylar sırasında kocam hiç konuşmadı sadece izledi. Bu arada sevgilimin annesiyle birbirimize karşı pek sempatimiz yoktur gerçek hayatta , Lütfen bu rüyanın yorumunu yapabilirseniz çok sevinirim etkisinden çıkamıyorum

Rüyada gerdeğe girmek neye yorulur

Rüyada  gerdeğe girmek hemen hemen her genç kızın hayatında en az bir kez gördüğü bir rüyadır ve evlilik hakkındaki endişelerinizi ifade eder. Kişisel gelişiminizle birlikte bu rüyanın anlamsızlığını kendiniz keşfedeceksiniz.

Rüyanız sadece bir konuda mesaj veriyor olabilir. Hayatta bir kişi, bir konu hakkında yargıda bulunurken, onun hakkında karar verirken çok dikkatli olunmalı, kesin emin olmadan karara varılmamalıdır. Siz sevgilinizin annesiyle gerçek yaşamda pek birbirinizi sevmiyorsunuz fakat rüyanızda o sizi seviyor. Belki gerçek yaşamda da sevecek.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir