Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Gerdek Görmek

Rüyada gerdek görmek ne demektir?

Rüyamda tanıdığım bir akrabam ile evleniyorum. Evlendiğim kişi benden 3 yaş büyük ama onu hiç görmüyorum, sürekli koşturma içerisindeyim ve hazırlık yapıyorum ve daha sonra evlenmişiz, gerdek gecesi ve gerdeğe girdiğimi görüyorum ama hala evlendiğim kişi yok, onu hala görmüyorum. Bu ne anlama geliyor yardımcı olur musunuz? Serpil.

Rüyada gerdek görmek neye yorulur?

Serpil merhaba, bu tür değerli rüyaları gönderirken mutlaka hakkınızda bilgi vermeniz gereklidir. En azından yaşınız, medeni durumunuz ve ruh halinizi yazmalısınız.

Örneğin bu rüya bir kaç bakımdan ele alınabilir; rüyada evlendiğini görmek, akraba evliliği yaptığını görmek veya gerdeğe girdiğini görmek. Rüyada evlenmek konusunda detaylı bilgiyi evlilik rüya tabirleri sayfasında inceleyebilirsin.

Rüyada gerdek görmek, yaşamınızda neşe ve uyum dolu bir dönemin başladığını simgeler. Gerdek gecesi, gerdeğe girmek, gerdeğe girdiğini görmek reel hayatınızda bol kazançlı ancak yüksek riskli bir yaşam dönemine girdiğinizi işaret eder.

“Rüyada Gerdek Görmek” için 3 yanıt

3 aylık evliyim ve 2 aylık hamileyim ruyamda kocamla tekrar evlenip gerdeğe gırdigimi gordüm anlamını merak ediyorum

Ben istihare namazı kılıp uyumuştum o istihare namazını da. Herkesin evlilikte ilk gece korkusu vardır. Bende Allah’a dua edip “ilk gecede kan gelecek mi” diye o kadar büyük dua ettim ki akşam rüyamda beyaz buzdolabı gördüm. Buzdolabının buzluk kısmında kırmızı et vardı. Buzluğa soğuması için beyaz güllaç tatlısı koyuyordum, o esnada o etin kanı buzdolabından aşağı boşalıyordu. Evde beyaz pasta oluyordu o pastanın üstünde pembe bir kalp vardı, yorumlar mısınız? 20, Kadın, flört, ev hanımı.

Ece merhaba, bu mesajın gerçek mi? yoksa fake mi? olduğuna karar veremedim. Allah’a dua edip, “ilk gecede kan gelecek mi” diye soruyor ve cevabını merak ediyorsunuz? Allah akıl fikir versin, diyecek başka bir ley bulamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir