Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Geri Geri Yürümek

Rüyada geri geri yürüdüğünü görmek nedir?

Rüyamda toprak bir yolda yürüyordum, sanki bir köy yolu etrafta evler vardı. Ara ara zorlanarak, sanki ayaklarımın feri yokmuş gibi yürüyordum, ara ara da geri geri hızla yürüyordum bu yolda. Sonra bir kadın, biraz çingene gibi bir kadın benden 3 ayakkabı istedi. Bende oradan uzaklaştım. Ayrıca aynı rüyada 4 erkek çocuğa hamile kaldığımı öğreniyordum, iyi günler.

Rüyada geri geri yürümek neye yorulur?

Rüyada geri geri yürümek yolunda gitmeyen kimi şeyleri simgeler. Hayatınızda ters giden bir durum olduğunu, sizin bunun farkında olmadığınızı ya da önemsemediğini gösterir.

Rüyada çingene kadın görmek gelecek için içinde bulunduğunuz durumun farkında olup, doğru kararlar vermeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada hamile kalmak önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hamile görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Geri Geri Yürümek” için 3 yanıt

Rüyada küçük kıza yürümeyi öğretmek
Merhaba. Bunu yorumlarsanız beni çok mutlu edersiniz. Ben rüyamda hiç tanımadığım küçücük bir kıza geri geri yürümeyi öğretiyordum. Bunun anlamı nedir?

Mahmure selam,
Rüyanız, yaşamınızda bazı küçük fakat sizi rahatsız eden sorunların bitmesine, başarı ve mutluluğa işaret etmektedir.

Mahmure hanım merhaba ;
mesleğinizi bilmiyorum ama rüyanızda ufak çocuğa geri geri yürümeyi öğretiyorsanız çevrenizde ki insanlara yanlış bilgiler ve bu bilgilerle insanlara zarar veriyorsunuz demektir…eğer bu tarz bir mesleğiniz varsa kendinizi bir kez daha analiz edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir