Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Geveze Görmek

Rüyada geveze birini görmek neye çıkar?

Dedemi mezara canlı canlı götürüyormuşuz, doktorlar ölecek demiş. Bizde bu yüzden herkese öldü demişiz. Mezara götürüyoruz ve dedemin uyumasını bekliyoruz, uyuduktan sonra gömeceğiz, dedem çok geveze imiş, babannem dedem çok konuştuğu için hemen gömülmesini istiyormuş. Sonra bir bakıyorum mezardan çıkıyor. Dedem babam oluyor. Karma karışık bir rüya idi. Yorumlarsanız sevinirim. Etkisinde kaldım. Bunun manası ne demektir?

Rüyada geveze görmek yorumu

Mehmet selam, gerçekten rüya çok karışık ve ilk bakışta bir anlam taşımıyor gibi görünüyor ama dikkatle incelendiğinde derinlerde önemli mesajlar taşıyor. Buna göre rüyanız sizin gerçek hayatta aile büyüklerinden beklediğiniz ilgi veya bazı konularda desteği bulamadığınızı, özellikle karşınızda aşmakta zorlandığınız bir sorun karşısında size yol göstermesini beklediğinizde beklediğiniz yardımı almamak nedeniyle hüsrana uğradığınızı anlatmakta ve bu nedenle kafanızın karışık, moralinizin bozuk olduğunu temsil etmektedir.

Rüyada geveze olmak veya boşa gevezelik etmek rüyayı gören kişi için bir hastalık belirtisi olabilir ya da kişinin bir konuda zarar ettiğini ifade eder. Geveze birini görmek veya gevezelik yapan biri ise karşılaşmak ise çevrenizde sizi rahatsız eden birileri olduğunu işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir