Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada gezegen görmek

Rüyada gezegen görmek neye işarettir?

Rüyamda evdeydim camdan dışarı baktığımda gezegenlerin dünyaya indiğini ve dip dibe olduklarını gördüm dünyayla. Dünyaya en yakın olan gezegen İngiltere bayrağıyla kaplıydı, çok şaşırdım. Sonra camdan uzaklaştım geri geldiğimde bayrakla kaplı olan gezegen dünyayla iç içe geçmişti.
20, Erkek, Bekar, Öğrenci, şaşkın.

Rüyada gezegen görmek tabiri

Rüyada gezegen görmek veya gezegenlerden birini görmek yaratıcılık, keşif merakınız ve yeni maceralara atılma isteğinizi gösterir. Rüyada bir başka gezegende olduğunu görmek sahip olduğun değerlerin farkında olup, size kullanılmayan enerjinizi değerlendirmeniz gerektiğini uyaran bir mesaj olabilir.

Gezegenlerden birinin İngiliz bayrağı ile kaplı olması çok ilginç ve sizin İngiltere ya da İngilizce ile olan bir durumunuzu işaret edebilir ki bu konuda biz bir şey söyleyemeyiz. Mesela İngilizce öğrenmeyi ya da konuşmayı kafaya çok taktıysanız, İngiltere’ye gitmeyi çok istiyorsanız onun yansıması olabilir.

“Rüyada gezegen görmek” için bir yanıt

Ruyamda arkadasimla evdeyiz sonra bir seyler oluyor. Ben bir adama sinir oluyorum, evde kaciyoruz kacarken evdeki vitrini yikip yemekleri dokuyorum ve beraber kaciyoruz, sonra kacarken gokyuzune bir bakiyorum 3 tane gezegen dunyadan gunese bile yakin gibi pas parlak ve kocamanlar hele ki bir tanesi mukemmel derecede guzeldi kocamandi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir