Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Gezi Görmek

Rüyada gezi görmek neye işarettir?

Ben 15 yaşındayım. Rüyamda babamla birlikte geziye gidiyoruz, orada bir ağaçta kırmızı muhabbet kuşları var. Ben bir tanesine elimi uzatıyorum sonra o benim elime geliyor. Bu sırada da babamı arılar kovalıyor, benim elimdeki kuşta sol elimin 3 yerinden ısırıyor birde ısırdığı yerin üstündeki derimi kopartıyor ve kanıyor, rüya bitti.

Biz 2 hafta önce bir muhabbet kuşu aldık ondan bu rüyayı görmüş olabilir miyim? daha önceden de 4 tane muhabbet kuşu beslemiştim ilk aldığım kuş 2 yaşına girecekti. lütfen bana yardımcı olur musunuz? Rana.

Rüyada gezi görmek nasıl yorumlanır?

Rana merhaba. Rüyada gezi görmek çevre, gezmek, başka kültürler, konuk severlik anlamlarını simgeler. Farklı kültürden insanlarla tanışmayı, başkalarına sağladığınız yardımları ifade eder. Misafir gelmesine, Misafir ağırlamaya sizin son derece konuk sever olduğunuza delalettir. Rüyada geziye katılmak veya geziye katıldığını görmek başka kültürlere duyduğunuz ilgi ve merak anlamındadır.

Rüyada muhabbet kuşu görmek size inisiyatif ve yeni fikir eksikliği gösterir. Daha sıra dışı, yaratıcı olmanız gerektiğini işaret eder.

“Rüyada Gezi Görmek” için 3 yanıt

Bence ilk aldığın kuştan olabilir. insan tekrar yeni bir canlı besleyince heyecanlanıyor. Ben de gördüm rüyamda kuşumu. Yani Bana Da oldu ve Ben de 15 yaşındayım.

Rüyamda arkadaşlarımla gezi amaçlı bir yere gidiyorduk. Hiç tanımadığım bir erkek bir anda karşıma geçip bana uzun uzun bakıp öyle bir sarıldı ki o an hissettiklerimi uyandığımda bile unutamadım. Rüyamdaki çocuk bana asık olmuştu. Bende onun beni bu şekilde sevmesinden çok mutlu olmuştum. Bu rüya ne anlama gelir ?
21, Kadın, Bekar, Öğrenci, Mutlu

Rüyada geziye katılmak farklı kültürden insanlarla tanışmaya, başkalarına sağladığınız yardımları ifade eder. Misafir gelmesine, Misafir ağırlamaya sizin son derece konuk sever olduğunuza delalettir.
Çocuğun size aşık olması çevreniz tarafından beğenilen biri olduğunuzu, size hayran birilerini simgelerken onun size sıkı sık sarılması ise sizin daha fazla sevgi, daha çok ilgi istediğinizi ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir